Rezultate te kerkimit per termin: +Gzuar

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.590Z

Gruaja shtatzanë ngelet prapë shtatzanë

Nj grua n Teksas pret t lind dy fmij, por me nj distanc kohore prej dy javsh e gjysm nga njri tjetri. T dyja fetuset po rriten vrtet n t njjtin bark, por nuk jan binjak. Kjo pasi pak koh pasi i ishte gzuar shtatzanis s par, Xhulia msoi se mbeti srish shtatzan. Gjat kryerjes s ekografis mjekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Interi me gisht në gojë,Maskerano shkon te Barça

Zyrtare Marrveshje mes Liverpulit dhe spanjollve pr 22 milion euro Maskerano i thot lamtumir Liverpulit, l that Interin, pasi zgjedh Barcelonn. Spanjollt kan fituar konkurrencn me italiant dhe kan siguruar mesfushorin argjentinas pr nj shifr q, sipas mediave iberike, sht rreth 22 milion euro. Kapit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.741Z

Roma humb kreun e renditjes

Kur t gjith mendonin se e kishte Scudetto t sigurt Roma mposhtet n n fushn e saj. 24 jav mundime t hedhura posht kur titulli ishte vetm nj hap larg. Inter ka rrimarr kreun e renditjes dhe ajo q ishte e thjesht pr ekipin e drejtuar nga Ranieri, bhet e vshtir. Roma u mund 2 – 1 nga Sampdoria n O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.842Z

Nderi i Kombit pr Avni Muln

President i Republiks, Bamir Topi, dekoroi dje (e mart), n mbrmje, kngtarin dhe kompozitorin e shquar, Avni Mula, me Urdhrin "Nderi i Kombit", n 80-vjetorin e lindjes. Zyra e shtypit pran Presidencs bri t ditur se titulli i lart, i akorduar me motivacionin "Pr kontribut t shquar n intepretim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.819Z

Topalli në Shkodër, uron besimtarët për ditën e Krishtlindjeve

Kryetarja e Kuvendit t Shqipris, Jozefina Topalli s bashku me Kryeministrin e Shqipris, Sali Berisha bri sot nj vizit urimi n Katedralen e Shkodrs dhe n Kishn ortodokse t ktij qyteti. Duke uruar t gjith shqiptart, pr kt dit t shpress dhe optimizmit, Kryetarja e Kuvendit tha se: “Krishtlindjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Mua uron festn e Fitr Bajramit

Kryetari i Komunitetit Musliman shqiptar haxhi Selim Mua ka uruar t gjith besimtart mysliman shqiptar brenda dhe jasht Shqipris, festn e Fitr Bajramit. N mesazhin e urimit, Mua uron q kjo fest t sjell me ndihmn e Zotit gzim dhe harmoni. Profeti Muhamed (paqja dhe bekimi i Zotit qofshin mbi t) na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Vritet nj narko-bos n Meksik

Forcat meksikane t siguris kan vrar bosin e drogs, Beltran Leyvan, njrin prej trafikuesve m t krkuar n Meksik dhe SHBA, fitore kjo e presidentit meksikan, Felipe Calderon, n luftn e tij kundr trafikuesve t drogs. Leyva, shef i nj karteli t fuqishm, i cili konsiderohej edhe si shef i shefave, sht vr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama