Rezultate te kerkimit per termin: +Habilaj

Total: 364
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.597Z

Dosja Habilaj, Tahiri dorëzon provën decizive: Nuk kam frikë asnjë!

Ish-ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri do të paraqitet ditën e sotme me kërkesë të tij, në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për dosjen e hapur për të në favor të gripit Habilaj, ku akuzohet për favorizim të trafikut të drogës. Tahiri paraqiti në prokurori disa prova të reja, që s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.625Z

Dosja Habilaj në Itali, lirohet një nga anëtarët e grupit kriminal

Lirohet Fatmir Minaj, një prej katër shqiptarëve të arrestuar si pjesë e bandës së Habilajve. Gjykata për Liri e Catania-s anuloi sot urdhër-arrestin për 55-vjeçarin Minajn me arsyetimin se ai nuk ka patur një rol aq të rëndësishëm sa personat e tjerë në grupin e strukturuar krimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.114Z

Më mundët kur ju desha, cikël me poezi nga Sokrat Habilaj

  Sokrat Habilaj 1-E DJESHMJA JUAJ, JENI VETË JU! Ka kohë që dua të mbaj në supet e mi, Të djeshmen tuaj, edhe ca më tepër. Dhe pse të sotmen ma kapët në pusi, Nuk ju shoh dot, si një makth i vjetër. E për ti prerë me të, të gjitha lidhjet, Hidhni dhe mbi mua, gurë e hithra. Ska p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.611Z

Ish-agjenti i antidrogës: Si u armiqësuam me grupin Habilaj

Ish-agjenti i antidrogës në Fier, Antonio Nazeraj në një lidhje me Skype në 360 Gradë nga Artur Zheji në Ora News, tregon se si u armiqësua me grupin kriminal të Habilajve. Nazeraj: Ne nuk kemi pasur asnjë problem me ish-ministrin. Ai ka pasur probleme me ne. Ne kemi pasur informacion për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.929Z

Hetimet në Katania, dosje e veçuar për Nezar Seitin dhe Florian Habilaj

Në mes të dhjetorit, në Shqipëri u raportua për mbylljen e hetimeve në Itali për grupin e Moisi Habilajt, 15 persona, shqiptarë e italianë. Por Top Channel, që dispononte të plotë dokumentin e Prokurorisë së Katanias saktësoi se 4 të dyshuar, pikërisht Nezar Seiti, Armando Sulaj, Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.445Z

Habilaj, Tahiri te Krimet e Rënda me dy avokatët e tij

Një ditë pas kontrollit në banesë, deputeti Sajmir Tahiri është thirrur të paraqitet në Prokurori për tu marrë në pyetje nga prokurorët në lidhje me hetimin e nisur ndaj tij si i dyshuar në përfshirjen e trafikut ndërkombëtar të drogës. Tahiri i është përgjigjur pozitivisht kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.739Z

Dosja Sota, Tahiri, Habilaj: Asnjë veprim me 800 mijë eurot

Tahiri dhe Sota gjatë një takimi të ish-ministrit Prokuroria e Krimeve të Rënda bashkangjiti dosjen e Orest Sotës me çështjen Habilaj -Tahiri pak orë pas kërkesës së saj drejtuar Prokurorisë së Elbasanit. Kjo do të thotë se brenda dhjetë ditëve pritet që prokurorët ti drejtohen G

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama