Rezultate te kerkimit per termin: +Habilaj

Total: 364
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.114Z

Më mundët kur ju desha, cikël me poezi nga Sokrat Habilaj

  Sokrat Habilaj 1-E DJESHMJA JUAJ, JENI VETË JU! Ka kohë që dua të mbaj në supet e mi, Të djeshmen tuaj, edhe ca më tepër. Dhe pse të sotmen ma kapët në pusi, Nuk ju shoh dot, si një makth i vjetër. E për ti prerë me të, të gjitha lidhjet, Hidhni dhe mbi mua, gurë e hithra. Ska p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.611Z

Ish-agjenti i antidrogës: Si u armiqësuam me grupin Habilaj

Ish-agjenti i antidrogës në Fier, Antonio Nazeraj në një lidhje me Skype në 360 Gradë nga Artur Zheji në Ora News, tregon se si u armiqësua me grupin kriminal të Habilajve. Nazeraj: Ne nuk kemi pasur asnjë problem me ish-ministrin. Ai ka pasur probleme me ne. Ne kemi pasur informacion për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.929Z

Hetimet në Katania, dosje e veçuar për Nezar Seitin dhe Florian Habilaj

Në mes të dhjetorit, në Shqipëri u raportua për mbylljen e hetimeve në Itali për grupin e Moisi Habilajt, 15 persona, shqiptarë e italianë. Por Top Channel, që dispononte të plotë dokumentin e Prokurorisë së Katanias saktësoi se 4 të dyshuar, pikërisht Nezar Seiti, Armando Sulaj, Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.445Z

Habilaj, Tahiri te Krimet e Rënda me dy avokatët e tij

Një ditë pas kontrollit në banesë, deputeti Sajmir Tahiri është thirrur të paraqitet në Prokurori për tu marrë në pyetje nga prokurorët në lidhje me hetimin e nisur ndaj tij si i dyshuar në përfshirjen e trafikut ndërkombëtar të drogës. Tahiri i është përgjigjur pozitivisht kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.739Z

Dosja Sota, Tahiri, Habilaj: Asnjë veprim me 800 mijë eurot

Tahiri dhe Sota gjatë një takimi të ish-ministrit Prokuroria e Krimeve të Rënda bashkangjiti dosjen e Orest Sotës me çështjen Habilaj -Tahiri pak orë pas kërkesës së saj drejtuar Prokurorisë së Elbasanit. Kjo do të thotë se brenda dhjetë ditëve pritet që prokurorët ti drejtohen G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.366Z

Ministri italian i drejtësisë vizitë blic në Tiranë. Urgjenca për dosjen Habilaj?

Ndërsa në Tiranë duket se i kanë marrë me qetësi hetimet për çështjen Habilaj nuk ndodh e njëtja gjë te autoritetet italiane të cilat janë angazhuar maksimalisht për të çmontuar deri në rrënjë këtë grup të fuqishëm kriminal të trafikut të drogës. E konfirmon këtë pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.046Z

EJA EDHE SI DHIMBJE! Cikël poetik nga Sokrat Habilaj

1-GRIMCA DASHURIE Me grimca dashurish në vargjet e mi, Ndoshta qeshë, a trishtohesh në heshtje. Askush si unë, se drodhi në poezi, Askush si unë sdeshi një, të vetme! Ndoshta ti luan me grimcat një nga një, Të krijosh një imazh, thjesht një emër. Pastaj nga inati, tallesh keq me të, N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama