Rezultate te kerkimit per termin: +Habilaj

Total: 364
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.445Z

Habilaj, Tahiri te Krimet e Rënda me dy avokatët e tij

Një ditë pas kontrollit në banesë, deputeti Sajmir Tahiri është thirrur të paraqitet në Prokurori për tu marrë në pyetje nga prokurorët në lidhje me hetimin e nisur ndaj tij si i dyshuar në përfshirjen e trafikut ndërkombëtar të drogës. Tahiri i është përgjigjur pozitivisht kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.739Z

Dosja Sota, Tahiri, Habilaj: Asnjë veprim me 800 mijë eurot

Tahiri dhe Sota gjatë një takimi të ish-ministrit Prokuroria e Krimeve të Rënda bashkangjiti dosjen e Orest Sotës me çështjen Habilaj -Tahiri pak orë pas kërkesës së saj drejtuar Prokurorisë së Elbasanit. Kjo do të thotë se brenda dhjetë ditëve pritet që prokurorët ti drejtohen G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.366Z

Ministri italian i drejtësisë vizitë blic në Tiranë. Urgjenca për dosjen Habilaj?

Ndërsa në Tiranë duket se i kanë marrë me qetësi hetimet për çështjen Habilaj nuk ndodh e njëtja gjë te autoritetet italiane të cilat janë angazhuar maksimalisht për të çmontuar deri në rrënjë këtë grup të fuqishëm kriminal të trafikut të drogës. E konfirmon këtë pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.046Z

EJA EDHE SI DHIMBJE! Cikël poetik nga Sokrat Habilaj

1-GRIMCA DASHURIE Me grimca dashurish në vargjet e mi, Ndoshta qeshë, a trishtohesh në heshtje. Askush si unë, se drodhi në poezi, Askush si unë sdeshi një, të vetme! Ndoshta ti luan me grimcat një nga një, Të krijosh një imazh, thjesht një emër. Pastaj nga inati, tallesh keq me të, N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.467Z

Dua ta dëgjoj mallin tënd! Poezi nga Sokrat Habilaj

Dua ta dëgjoj mallin tënd! Poezi nga Sokrat Habilaj 1-SHPIRT VRARË Mos u kapni pas meje nëpër rreshta, Që të qeshni pa lidhje, si në shfaqje. Dikur shkruaja, shkruaja se ju desha, Tani shkruaj vetëm që tju heq qafe. Tani shkruaj, të iki më larg në vetmi, Që të mos ndihem i burgosur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.163Z

Ty ti kam thënë të gjitha! Cikël poetik nga Sokrat Habilaj

Cikël poetik nga Sokrat Habilaj 1-DILEMË Ty ti kam thënë të gjitha, të gjitha, Dhe nuk kam asnjë sekret të fshehur. Nuk kam brenda, as ëndrra të trishta, A trille burri që mund ta ketë dredhur. Nuk kam as fjalë që i mbaj për vete, Nuk kam asnjë mllef, a ndonjë inat. Nuk kam kafshim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.400Z

Habilajve iu sekuestrojnë një karburant në Vlorë

Krimi Ekonomik vendos nën sekuestro një tjetër pasuri të familjes Habilaj. Gjatë ditës së sotme i është vendosur sekuestro një karburanti në afërsi të spitalit rajonal,  në pronësi të Artan Habilaj, vëllai i Moisi Habilaj i arrestuar në Itali për trafik droge. Me 21 shtator, Prok

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama