Rezultate te kerkimit per termin: +Hajdari

Meta: total 1000 / total_found 4324 / time 0.002 / keyword[0] hajdari / docs[0] 4324 / hits[0] 8921 /
No Pic available
  • 2014-06-30

Ish-polici i Kuçovës në gjyq akuzë se vrau i dehur në '97

KUÇOVE - Prokuroria e Përgjithshme ka dërguar në gjykatë dosjen peanale ndaj një ish-polici të Kuçovës, i akuzuar për vrasjen e një personi si dhe plagosjen e dy të tjerëve, ngjarje e ndodhur gjatë vitit 1997.Ish-efektivi blu, Bashkim Nona, 43 vjeç akuzohet nga prokuroria për vrasjen

No Pic available
  • 2014-06-30

Prokuroria çon në gjyq ish-policinakuzohet se vrau i dehur në 1997

KUÇOVE - Prokuroria e Përgjithshme ka dërguar në gjykatë dosjen peanale ndaj një ish-polici të Kuçovës, i akuzuar për vrasjen e një personi si dhe plagosjen e dy të tjerëve, ngjarje e ndodhur gjatë vitit 1997.Ish-efektivi blu, Bashkim Nona, 43 vjeç akuzohet nga prokuroria për vrasjen

No Pic available
  • 2014-06-27

Homages in santos honor, hundreds of personalities honored the banker Artan Santo

In Tirana tributes were held for Artan Santo, who was killed yesterday by two people. The tributes started at about 10.30 .Friends, relatives and colleagues have paid homages in honor of Santo, father of two children, who died tragically at the age of 58 years old. Tributes in honor of the businessm

Gjakovë: Ramushi i pari, Pali menjëherë aty, Dauti larg Palit
  • 2014-06-11

Gjakovë: Ramushi i pari, Pali menjëherë aty, Dauti larg Palit

GazetaPlus.net ka arritur të sigurojë emrat e 10 deputeteve më të votuar në Gjakovë nga radhët e AAK-së, në bazë të rezultateve preliminare sipas KKZ-Gjakovë. Ish kryetari Pal Lekaj del të jetë ndër kandidatet për depute

No Pic available
  • 2014-06-03

National Geographic (korrik 1992) / Shqipëria hap dyert…

Pasi dola nga autostrada e ngarkuar dhe hyra në një rrugë të veçuar fshati, ndoqa shenjat e pluhurosura, lashë pas retë e tymit dhe botën e zhurmshme të Jugosllavisë, drejt tokës së ashpër të Shqipërisë. Cdo kilomet&eu

No Pic available
  • 2014-06-01

Poezitë e Faslli Halititbefasojnë kritikën italiane

Përkthehet poezia në italisht. Tre autorë italianë komentojnë poezitë e botuara në revistën: "L'ombra delle parole"(Hija e fjalëve)George Linguaglossa, poet dhe një ndër kritikët e mëdhenj të poezisë italia