Rezultate te kerkimit per termin: +Hajdari

Meta: total 1000 / total_found 4324 / time 0.002 / keyword[0] hajdari / docs[0] 4324 / hits[0] 8921 /
PD mbledh sot Këshillin Kombëtar, çështjet që do diskutohen
  • 2019-01-19

PD mbledh sot Këshillin Kombëtar, çështjet që do diskutohen

Sot në orën 11:00 anëtarët e Këshillit Kombëtar janë thirrur për të votuar për funksionarët që do të drejtojnë Partinë Demokratike në 4 vitet e ardhshme. Në rendin e ditës ka dy çështje shumë të rëndësishme, së pari zgjedhjen e kryesisë se re të Partisë Demokratike, por

Këshilli Kombëtar, Basha rikthen Nishanin në PD (EMRAT)
  • 2019-01-18

Këshilli Kombëtar, Basha rikthen Nishanin në PD (EMRAT)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar emrat e propozuar nga ai për Këshillin Kombëtar të PD-së. Basha ka vendosur të rikthejë në PD ish-presidentin e Republikës, Bujar Nishani duke e propozuar si kryetar të Këshillit Kombëtar të PD. Kandidatët për anëtarë të kryesi

Me helikopter e 100 efektivë, goditet klani mafioz. Kapen dhe 3 shqiptarë (Emrat)
  • 2019-01-08

Me helikopter e 100 efektivë, goditet klani mafioz. Kapen dhe 3 shqiptarë (Emrat)

Një mega-operacion policor i koduar Vele është zhvilluar në Leçe të Italisë paraditen e së martës dhe tre shtetas shqiptarë nën hetim janë arrestuar, së bashku me 16 të tjerë, kryesisht italian. Ky grup cilësohet si kriminal e mafioz dhe rezulton i përfshirë në trafikimin e drogë

2018-a sipas Dukës, kreu i FSHF-së bën bilancin dhe shpalos objektivat
  • 2018-12-26

2018-a sipas Dukës, kreu i FSHF-së bën bilancin dhe shpalos objektivat

Kategoria Superiore ka mbyllur aktivitetin e saj për vitin 2018, ndërsa Kombëtarja Shqiptare ka njohur kundërshtarët me të cilët do të garojë për një vend në Euro 2020, duke filluar që nga muaji Mars i vitit të ardhshëm. Për të bërë bilancin e një viti dhe për të diskutuar mbi

U arratis nga rajoni i policisë së Athinës, kapet 37-vjeçari shqiptar
  • 2018-12-23

U arratis nga rajoni i policisë së Athinës, kapet 37-vjeçari shqiptar

37-vjeçari Bledi Shkurtaj, shqiptari që u arratis pak ditë më parë prej rajonit të policisë në Menidhi të Athinës, është arrestuar prej policisë greke gjatë orëve të para të mbrëmjes të së shtunës. Sipas informacioneve të para, ai fshihej në banesën e një miku të tij, në

Nga arratisja te riarrestimi, ja kush është Alket Rizai i ri në Greqi (VIDEO)
  • 2018-12-23

Nga arratisja te riarrestimi, ja kush është Alket Rizai i ri në Greqi (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në Athinë është arrestuar 37-vjeçari Bledi Shkurtaj, shqiptari që u arratis pak ditë më parë nga rajoni i policisë në Menidhi të Athinës dhe që shumë media e kanë cilësuar Alket Rizain e ri, pasi mbreti i arratisjeve u largua dy herë nga burgjet greke me helikop

Hajdari: Boll me show! Studentët janë ngopur me këtë kastë politike
  • 2018-12-13

Hajdari: Boll me show! Studentët janë ngopur me këtë kastë politike

Ndryshe nga çka vendosur Grupi Parlamentar i PD, për tu përfaqësuar në seancën e sotme plenare me vetëm 4 deputetë që do të kërkonin votimin e amendamenteve të propozuar nga LSI për ti dalë në mbështetje studentëve, deputetja Rudina Hajdari është e pranishme në sallë dhe madje n