Rezultate te kerkimit per termin: +Hajnin

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.680Z

Ajtyresa: Përgjegjësi nga PD-ja

PS me anë të Anëtares së Asamblesë Kombëtare Megi Ajtyresa, vijoi me një sërë akuzash ndaj PD-së. Me anë të një deklarate për shtyp nga selia rozë, Ajtyresa tregoi se demostrata dëshmoi përgjegjshmërinë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.690Z

Policia kap hajnin e çantave

Derisa një qytetarë po ecte rrugës me një çantë në krahë, një hajdut pas tij, ka arritur t’ia hapë atë, duke ia vjedhur kuletën dhe disa gjëra të tjera. Por, në atë kohë, pakë më prapa hajdutit ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.162Z

Qytetarët arrestojnë hajnin

Sot në orët e mbrëmjes në rrugën "Bill Clinton", saktësisht te nënkalimi, afër ndërtesës së KEK-ut në Prishtinë. Viktimë e këtij rasti ishin disa femra përderisa i dyshuar është një mashkull. I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.323Z

Konjufca, Hotit: Sahanlëpirës

Në një debat televiziv ku po diskutohet për marrëveshjen Kosovë – Serbi, janë përplasur deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje! Glauk Konjufca me deputetin e PDK-së Rexhep Hoti. “Ti je sahanlëpirës”, i është drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.971Z

Kurti Po vidhet territori i Kosoves

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje në protestën me moton “Kundër hajnisë”, deklaroi se shteti duhet të lirohet nga pushteti aktual dhe grabitësit. Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti me xhepat e nxjerrë jashtë që simbolikisht p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.240Z

Kosove proteste kunder korrupsioni

Qytetarët në Kosovë, ndonëse në numër më të vogël se herët e tjera, sërish janë mbledhur në një marsh protestues me moton “Ndale Hajninë, Zhvilloje Shtetin”. Këtë herë protesta kishte p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.153Z

Sërish sot protesta: Dorëzoni Don Full Hajnin

Tirane- Shoqëria Civile ka paralajmëruar sërish sot një protestë për të kërkuar dorëheqjen e guvernatorit të Bankës Ardian Fullani. Protesta është parashikuar të nisë në orën 12:00 përpara zyrave të Bankës së Shqipërisë, në sheshin “Avni Rustemi”. Protestuesit k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama