Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrjes

Total: 2414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.179Z

Lista e hakmarrjes ndaj reformës

Nga Mero Baze Ka një irritim thuajse kombëtar nga lista paraprake e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), që u pranua sot nga Kuvendi i Shqipërisë. Në perceptimin e shoqërisë shqiptare, shumica e atyre anëtarëve, nuk duhet të jenë as gjykatës të thjeshtë pas reformës. Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.522Z

Trezeguet: Ky është viti im i hakmarrjes

Sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, ka thënë se ky sezon do të jetë një sezon i 'hakmarrjes personale'. Francezi është lider i shënimeve për Juventusin dhe sërish u gjend në listën e golashënuesve në fitoren 5-2 ndaj Atalantas. "Gjatë verës kam përparuar, kam punuar shumë. Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.730Z

Kapet anëtari i Hakmarrjes, familjarët: U vetëdorëzua

 Etleva DeliaArrestohet nga Oficerët e Operacioneve Speciale i akuzuari si anëtar i "Hakmarrjes për Drejtësi", Gëzim Gjoni. Ai ra dje në pranga në Tiranë, pasi është dënuar me 5 vjet burg nga Gjykata e Apelit për Krime të rënda, për akuzën e "vjedhjes me pasojë v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.800Z

Foto: Kundër hakmarrjes pornografike

Ka nisur fushata nën hashtagun #MyBodyMyTerms kundër hakmarrjes pornografike Ky slogan është krijuar me qëllim që të mbartë mesazhin se njerëzit mund të bëjnë çfarë të duan me trupat e tyre dhe se nuk janë përgjegjës për veprimet dhe krimet e të tjerëve. Fushata bën fjalë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.110Z

Ky eshte momenti i hakmarrjes

UKRAINE - Tashme qe duket se pushteti i presidentit Viktor Yanukovich eshte rrezuar eshte momenti i hakmarrjes Forcat antiqeveritare kane ushtruar dhune ndaj snjaperave dhe deputeteve pro qeverise Protestuesit kane marre kontrollin e zyrave te qeverise dhe presidences ndersa Yanukovich eshte largua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.682Z

Pengmarrja, njoftim në Zvicër për anëtarin e “Hakmarrjes”

 TIRANE - Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi dje të dërgonte sërish në Zvicër letërporosinë për njoftimin e Kreshnik Spahiut, anëtarit të “Hakmarrjes” i akuzuar për pengmarrjen e tregtarit rom Halit Nazifi në kryeqytet, gjashtë vjet më parë. Kjo çështje ka n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.217Z

Jo hakmarrjes, por e mundim Italinë e ndryshojmë historinë

Gazeta ShqipJoakim Lëv Objektivi kryesor i Gjermanisë, që sot në Varshavë do të përballet me Italinë, do të jetë të bllokojë Pirlon. Joakim Lëv, trajneri gjerman, ka theksuar se është ai lojtari që ka më shumë frikë. Italia është një skuadër e mrekullueshme, ka thënë ai, duk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama