Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrjes

Total: 2414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.573Z

PD: Igli Toska, anëtar i "Hakmarrjes..."

21/01/2005  Partia Demokratike ka akuzuar dje me anë të zëdhënësit të saj, deputetit Edi Paloka, ministrin e Rendit, Igli Toska, si anëtar të organizatës "Hakmarrja për Drejtësi". Deklarata Forca më e madhe opozitare në vend, ka reaguar dje ndaj deklaratave të ministrit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.722Z

Plagosja e Bilalit, hetime edhe në pistën e hakmarrjes

Ish-polici u qëllua me armë mbrëmjen e së shtunës, në një lokal pranë stadiumit “Selman Stërmasi” Policia po heton edhe në pistën e hakmarrjes për të gjetur atentatorin e 41-vjeçarit, Arben Bilali. Uniformat blu, edhe pse fillimisht folën për një ngjarje me motive banal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.105Z

Fury-Klitschko, shtyhet ndeshja e hakmarrjes

Pas dëmtimit të kavilje të boksierit anglez Tyson Fury me shumë gjasa ndeshja e “hakmarrjes” ndaj Wladimir Klitschko, do të zhvillohet më 29 tetor, në Manchester Arena. Lajmi ende nuk është zyrtar, por burime nga stafi i kampionit të botës Tyson Fury kanë bërë me dije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.952Z

Kapet anëtari i Hakmarrjes për Drejtësi

Dritan Hate, i arrestuar mbrëmë nga RENEA Policia: Dyshohet për një vrasje në Tiranë dhe për eksplozivin në banesën e zv.drejtorit të Policisë Vjedhja e “Gjallicës” në 1994, RENEA vë në pranga Dritan Haten Një personazh i njohur për Policinë e Tiranës u arrestua mbrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.277Z

Antari i Hakmarrjes për Drejtësi i kërkon Gjykatës lirimin e tij nga burgu

Dritan Hate , që ishte dënuar me 23 vjet burg për veprimtari kriminale, i ka dërguar Gjykatës së Tiranës një kërkesë ku kërkon lirimin e tij nga burgu. Anëtari i "Hakmarrjes për Drejtësi", Hate ishte i vetmi nga 10 të pandehurit e dosjes deri në prill të 2015, pasi të tjerët ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.900Z

Një familje shqiptare që i druhej hakmarrjes në Shqipëri, fiton azilin në SHBA

Share Qeveria amerikane i dha strehim shqiptarit Edmond Demiraj  dhe familjes së tij, në një rast që tërhoqi vëmendjen në Shtetet e Bashkuara pasi çështja u paraqit deri në Gjykatën e Lartë vitin e kaluar. Zoti Demiraj kishte thënë se kishte frikë se do ta ekzekutonin nëse kthehej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.183Z

Lirohet "anëtari" i dyshuar i "Hakmarrjes për Drejtësi"

Lirohet nga burgu Gëzim Gjoni, i dënuar si anëtar i "Hakmarrjes për Drejtësi". Ditën e djeshme, ai ka lënë qelinë, pasi ka mbaruar gjithë ditët e mbetura të dënimit. Gëzim Gjoni tha menjëherë sapo la ambientet e vuajtjes së dënimit, se kishte kryer ditët e mbetura të dënimit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama