Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrjes

Total: 2414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.241Z

Burrel, 7 te shoqeruar per atentatin ndaj furgonit

Ngjarja e rende e ndodhur ne Burrel, ne oret e para te mengjesit te se enjtes, ku nje person i maskuar qelloi me arme kallashnikov mbi furgonin e linjes Shelli-Burrel, ende vazhdon te mbetet pa autor. Burime nga policia bejne me dije se me gjithe ngritjen e postblloqeve ne hyrje dhe dalj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.353Z

Alston takon Metën: Brenda 3 muajsh raport për Shqipërinë

Alston, e informoi Metën për takimet e zhvilluara gjatë vizitës së tij në Shqipëri, në të cilat u adresuan çështje që lidhen me krimet e kryera për arsye të hakmarrjes, gjakmarrjes, dhunës në familje etj. Gjithashtu, Alston shprehu vlerësimin e tij për iniciativën e Qeverisë shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.189Z

PD, akuza Arta Dades

Partia Demokratike ka publikuar disa foto, qe sipas partise me te madhe ne pushtet perbejne nje fakt te rende te lidhjeve kriminale te familjes se deputetes socialiste Arta Dade me ato qe demokratet, i cilesojne si organizatat me te rrezikshme kriminale. "Pakkush na ka besuar deri d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.606Z

Shkoder, polici 17 vjet ne ngujim

Nikolin Marku, ish-punonjes policie, jeton prej vitit 1992 ne ngujim. Shtepia e tij ndodhet ne periferi te fshatit Grude, rreth 20 kilometra larg qytetit te Shkodres. Prej 17 vjetesh uniforma e tij e policit qendron e varur ne deren e dhomes ku ai jeton i mbyllur se bashku me familjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.104Z

LSI dënon largimin nga puna të Shyqyri Ballgjinit për motive politike

Lëvizja Socialiste për Integrim dënon ashpër aktin e shëmtuar primitiv të hakmarrjes politike të Kryetarit të Bashkisë së Durrësit, që largoi nga puna figurën e shquar të futbollit Shyqyri Ballgjini, vetëm pse mbështet LSI. Lëvizja Socialiste për Integrim u njoh dje me vendimin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.716Z

Frroku: Tek mandati im zëri i gjithëkristian-demokratëve

TIRANË - Partia Kristian Demokrate ka mbajtur sot një konferencë për shtyp pas fitores prej saj të një mandati në Kuvend."PKD për herë të parë afirmohet si një parti, që arrin të konkurrojë dhe fitojë një mandat. Fitorja bëhet më e qartë, kur arrijmë të marrim mandate në Shkod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.185Z

Shpërthen makina në aksin Fier-Lushnje, plagosen një çift bashkëshortësh

FIER- Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Vajkan. Të dëmtuar nga flakët kanë mbetur një çift bashkësho

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama