Rezultate te kerkimit per termin: +Hakmarrjes

Total: 2414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.606Z

Shkoder, polici 17 vjet ne ngujim

Nikolin Marku, ish-punonjes policie, jeton prej vitit 1992 ne ngujim. Shtepia e tij ndodhet ne periferi te fshatit Grude, rreth 20 kilometra larg qytetit te Shkodres. Prej 17 vjetesh uniforma e tij e policit qendron e varur ne deren e dhomes ku ai jeton i mbyllur se bashku me familjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.104Z

LSI dënon largimin nga puna të Shyqyri Ballgjinit për motive politike

Lëvizja Socialiste për Integrim dënon ashpër aktin e shëmtuar primitiv të hakmarrjes politike të Kryetarit të Bashkisë së Durrësit, që largoi nga puna figurën e shquar të futbollit Shyqyri Ballgjini, vetëm pse mbështet LSI. Lëvizja Socialiste për Integrim u njoh dje me vendimin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.716Z

Frroku: Tek mandati im zëri i gjithëkristian-demokratëve

TIRANË - Partia Kristian Demokrate ka mbajtur sot një konferencë për shtyp pas fitores prej saj të një mandati në Kuvend."PKD për herë të parë afirmohet si një parti, që arrin të konkurrojë dhe fitojë një mandat. Fitorja bëhet më e qartë, kur arrijmë të marrim mandate në Shkod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.185Z

Shpërthen makina në aksin Fier-Lushnje, plagosen një çift bashkëshortësh

FIER- Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Vajkan. Të dëmtuar nga flakët kanë mbetur një çift bashkësho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.293Z

Malala, kreu i talebanëve i kërkonfalje, i shkruan një letër

LONDËR - Lideri taleban pakistanez, Adnan Rasheed i ka dërguar një letër Malala-s, duke i kërkuar ndjesë për sulmin e kryer tetorin që kaloi kundër vajzës pakistaneze dhe hakmarrjes së grupit të tij, Tehrik-e-Taleban (Ttp).Letra ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.324Z

Gjermani: 88 vjeçari akuzohet për rol në masakrat e nazistëve

Prokurorët e Gjermanisë e kanë akuzuar personin e quajtur Werner C., 88 vjeçar, për vrasje dhe lidhur me rolin e tij të dyshuar në një masakër në Francën e okupuar nga nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore. Nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.933Z

Vrasja në Himarëkryepeshkopi Anastasthirrje për gjakftohtësi

HIMARë- Pas aksidentit që i shkaktoi vdekjen 35-vjecarit himariot regan edhe kryepeshkopi Ansatas Janullatos, duke ngushëlluar familjen për humbjen e të afërmit të tyre. “Ngushëlloj me gjithë shpirt familjen e tij, dhe lutem që Perëndia të preh në paqe shpirtin e tij. Veprime të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama