Rezultate te kerkimit per termin: +Halimi

Meta: total 1000 / total_found 6149 / time 0.003 / keyword[0] halimi / docs[0] 6149 / hits[0] 14496 /
No Pic available
  • 2018-02-10

Deputeti i PD-së dorëzon papritur mandatin. (Arsyet)

Sot kam dorëzuar mandatin e deputetit pasi nga nesër i përkushtohem një projekti të së drejtës ndërkombëtare private në një network në Ballkan, projekt që është afatgjatë dhe kërkon që vendimin ta marr sot. Ky është arsyetimi që jep deputeti demokrat Eduart Halimi, i cili ka dh

No Pic available
  • 2018-02-10

Të gjitha hallet e Eduard Halimit, përveç rajonit

Eduard Halimi ka dorëzuar papritur mandatin e tij si deputetë I PD, nën një arsyetim formal të një projekti privat për drejtësinë në rajon, të cilin mund të na e kishte kursyer. Karriera e Eduard Halimit është radiografia tipike e një juristi që i ngjitet politikës për përfitme pe

Monika Qosja e 7 në listën e Beratit, por pritet të zëvendësojë Halimin
  • 2018-02-09

Monika Qosja e 7 në listën e Beratit, por pritet të zëvendësojë Halimin

Monika Qosja do të jetë deputetja më e re në Kuvendin e Shqipërisë. Ndonëse e renditur e shtata në Qarkun e Beratit për Partinë Demokratike në zgjedhjet e qershorit, ajo pritet të marrë mandatin e ligjvënëses brenda 30 ditëve nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Qosja do të zëvendë

Dorëzimi i mandatit nga Halimi, Basha falënderon ish-deputetin
  • 2018-02-09

Dorëzimi i mandatit nga Halimi, Basha falënderon ish-deputetin

Eduard Halimi vendosi sot të lërë mandatin e deputetit, të tërhiqet nga politika aktive për të ndjekur pasionin e tij, avokatinë. Kështu e nis kryedemokrati Lulzim Basha, mesazhin e tij të falënderimit për deputetin e PD dhe një nga ish-ministrat e qeverisë Berisha, që vendosi sot t

Eduard Halimi dorëzon mandatin e deputetit
  • 2018-02-09

Eduard Halimi dorëzon mandatin e deputetit

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në qarkun e Beratit, Eduard Halimi, ka dorëzuar sot mandatin e deputetit. Në një postim të gjatë në Facebook, ish-deputeti demokrat tashmë, shkruan se do të nisë një projekt të ri ndërkombëtar network. Sot kam dorëzuar mandatin e deputetit pasi n

Miratohet me konsensus komisioni Ad-hoc për KLGJ dhe KLP
  • 2018-01-19

Miratohet me konsensus komisioni Ad-hoc për KLGJ dhe KLP

Vetëm një ditë pas prezantimit të raportit për kandidatët që do të garojnë për tu bërë pjesë e trupës së KLP-së dhe KLGJ-së, Komisioni i Ligjeve është mbledhur sërish. Anëtarët në Komisionin e Ligjeve kanë miratuar projekt vendimin për krijimin e nënkomisionit Ad-hoc që do

Organet e drejtësisë, zgjidhen 9 anëtarët e KED-së (Emrat)
  • 2017-12-07

Organet e drejtësisë, zgjidhen 9 anëtarët e KED-së (Emrat)

Është hedhur sot shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi në Kryesinë e Kuvendit. Përfaqësues të mazhorancës dhe opozitës kanë shprehur qëndrime të kundërta në lidhje me këtë procedurë që është pjesë e paketës së reformës në drejtësi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama