Rezultate te kerkimit per termin: +Halimi

Meta: total 1000 / total_found 6149 / time 0.003 / keyword[0] halimi / docs[0] 6149 / hits[0] 14496 /
Komisioni i Ligjeve, Strazimiri: Korridoreve sillet një i inkriminuar
  • 2017-11-01

Komisioni i Ligjeve, Strazimiri: Korridoreve sillet një i inkriminuar

Edhe këtë të mërkurë, deputetët e Partisë Demokratike në shenjë proteste kanë bojkotuar Komisionin e Ligjeve. Ky qëndrim vjen ndaj mbrojtjes që sipas PD-së, PS-ja është duke i bëri deputetit Saimir Tahiri. Gent Strazimi, deputet i PD-së deklaroi para daljes nga mbledhja se: Ky ësht

No Pic available
  • 2017-11-01

PD braktis mbledhjen në Komisionin e Ligjeve: Qeveria mbron mafien 

 TIRANE Anëtarët e PD kanë braktisur mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, pasi sipas tyre shteti po mbron mafian në kurriz të qytetareve. Përfaqësuesi i PD, Gent Strazimiri duke iu referuar çështjes Tahiri tha se mazhoranca ka qenë e përgatitur ta mbrojë atë. Ai u shpreh se Ko

Basha mbledh urgjent grupin parlamentar, juristët e PD-së do publikojnë nesër
  • 2017-10-05

Basha mbledh urgjent grupin parlamentar, juristët e PD-së do publikojnë nesër

Pas përfundimit të seancës së sotme ku Basha u ndëshkua nga kreu i Kuvendit Ruçi me pezullim kreu i PD-së kreu i selisë blu mblodhi grupin parlamentar. Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka vendosur që të ngrejë një grup me juristë për të evidentuar shkeljet e rregullores në se

No Pic available
  • 2017-10-04

Platforma për ringritjen e PD, kush janë kritikët e Bashës që nuk e kanë firmosur ende

  TIRANË- Pak minuta më parë kritikët e Lulzim Bashës brenda partisë më të madhe opozitare publikuan një dokument të quajtur platformë politike që synon sipas tyre, të ringrejë PD-në. Ndonëse dokumentin e kanë firmosur deri më tani 63 anëtarë të Partisë Demokra

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur
  • 2017-10-03

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur

Kritikët e kreut të PD-së dhe ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ri ngritjen e partisë më të madhe opozitare PLATFORMA POLITIKE E LËVIZJES PËR RINGRITJEN E PD Të ndërgjegjshëm për peshën e

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan
  • 2017-10-03

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan

Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ringritjen e partisë më të madhe opozitare. Por ajo që bie në sy në lidhje me platformën e propozimeve është fakti se ka nga ata kritikë që nuk e kanë fir

No Pic available
  • 2017-10-03

Shpallet platforma për ringritjen e PD-së, lista me nënshkruesit

Një grup i madh ish-funksionarësh të lartë të Partisë Demokratike kanë prezantuar sot një platformë politike për ringritjen e PD-së. Sipas deklaratës, platforma i jep zgjidhje krizës dhe e kthen me shpejtësi PD-në në rolin që i takon. Synimi i saj është që, përmes zgjedhjeve të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama