Rezultate te kerkimit per termin: +Hamzait

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.623Z

Vjen Skënderbeu

Të hënën, në orën 19:30, në Kinemanë ABC në Prishtinë vjen premiera e filmit ‘Skënderbeu’. Premiera për mysafirë të ftuar është organizuar nga IPKO, DigitAlb dhe Bunker Film. Më pas, nga data 4 dhjetor, filmi në marrëveshje me KDSHF ‘Genci’, do të shfaqet për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.445Z

E larguar nga shtepia gruaja gjendet e pajete ne stacionin e trenit

Ishte larguar qe nje nate me pare nga shtepia pa lene asnje gjurme ndersa eshte gjetur e pajete nga kalimtare te rastit nje dite me pas prane shinave te trenit. Leme Hamzai nga qyteti i Fierit eshte identifikuar nga familjaret e saj gjate dites se djeshme te cilet kishin vene ne dijeni forcat e po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.349Z

Asgjësohen 14.2 ton municione në Pukë

Asgjesohen ne poligonin e “Livadheve te Hamzait”, 14.2 ton municione te vjetra. Poligoni i Livadheve ne Puke, eshte nje nga 6 poligonet per asgjesimin deri ne 2014 te te gjithe municioneve te teperta qe ka ushtria shqiptare. Ketyre poligoneve pritet ti shtohen edhe 4 poligone te tjere pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.021Z

Një falënderim për mediat dhe përfaqësuesit e shoqërisë civile

  Drejtuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Gjirit të Vlorës, dëshirojnë t’u shprehin falënderimet e tyre disa prej analistëve e gazetarëve më të angazhuar të vendit, mediave të pavarura, në mënyrë të veçantë gazetës “Shekulli” dhe televizionit “V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.386Z

Zbardhet vrasja e 18- vjeçarit, prangoset vëllai dhe xhaxhai

Lushnje- Vrasja makabre e 18-vjeçarit në Gusht të 2008-ës është zbardhur dje nga policia e cila ka raportuar fakte tronditëse.Vrasësit e Taulant Hamzait janë i vellai, Myslym Hamzaj, 32 vjeç  dhe xhaxhai i viktimës, 59-vjeçari, Zabit Hamzaj. Policia e Lushnjes ka bërë të ditur se vra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.704Z

Vdes gara edhe në Kategorinë I

Kampionati Pas Kategorisë Superiore, gara sportive ka “vdekur” edhe në Kategorinë I. Java e 28-të e luajtur dje, ka rezervuar tolerimin e hapur të Bylisit (matematikisht kampion) ndaj Kamzës, në fushën e këtyre të fundit. Ballshiotët janë paraqitur me kontingjent të përgjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.046Z

Bylis komandon i vetëm, fitojnë Elbasani e Partizani

 Kemi një lider në Kategorinë e Parë. Bylisi falë fitores së djeshme në fushën e Skraparit kryeson i vetëm këtë kampionat me 12 pikë. Mjaftoi një gol i vetëm dhe i shpejtë i Hamzait që në pjesën e parë që ballshiotët të merrnin tre pikët e radhës. Ndërkohë kanë fituar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama