Rezultate te kerkimit per termin: +Harrojini

Meta: total 174 / total_found 174 / time 0.000 / keyword[0] harrojini / docs[0] 174 / hits[0] 187 /
Harrojini shkallët, ky hotel ka rrëshqitëse
  • 2015-03-11

Harrojini shkallët, ky hotel ka rrëshqitëse

Jeni të lodhur nga shkallët? I urreni ashensorët pasi jeni klaustrofobikë? Atëherë ky është hoteli perfekt për ju. RedDot Hotel në Tajvan ka ndërtuar një rrëshqitëse spirale 30 metra për të gjithë klientët. Rrëshqitësja ka kushtuar rreth 130 mijë euro.

Harrojini fëmijët pasanikë, ja qentë e pasur
  • 2015-02-24

Harrojini fëmijët pasanikë, ja qentë e pasur

Nuk ka vetëm fëmijë shumë të pasur në Instagram, ka edhe Qentë e Pasur në Instagram. Në këtë llogari të re mblidhen foto të qenve që shijojnë jetën në nivele të larta.

No Pic available
  • 2014-10-02

Si i shpenzojnë paratë të pasurit

Harrojini makinat e shtrenjta, diamantet e jahtet. Super të pasurit e ditëve të sotme i shpenzojnë paratë e tyre me pushime, zbavitje dhe koleksione. Sipas një studimi të ri nga Spectrem Group, amerikanët me më shumë se 25 milionë dollarë e

Mourinho Harrojini blerjet e medha nga Chelsea
  • 2014-09-07

Mourinho Harrojini blerjet e medha nga Chelsea

Jose Mourinho beson se klubet elitare te Europes kane nje avantazh financiar ndaj Chelseatbr br Trajneri portugez pretendon se bluve ju duhet te shtrengohen me shume per te respektuar rregullat e Fair Play financiar se sa rivale si Manchester United Barcelona apo Reali i Madridit duke cituar shitj

Çfarë duhet të bëni kur jeni në plazh
  • 2014-08-10

Çfarë duhet të bëni kur jeni në plazh

Sigurisht, nuk mund të ndalojmë askënd të mësojë notin. Gjithsecili është i lirë të bëjë çfarë të dojë gjatë pushimeve. Ne thjesht po ju themi se dukeni qesharakë gjatë kohës që merrni leksione në det Kjo që na pëlqen ta quajmë mosfunksionim të gardërobës, është në fak

Gjini: Harrojeni qeverinë e gjerë dhe harrojini zgjedhjet
  • 2014-08-06

Gjini: Harrojeni qeverinë e gjerë dhe harrojini zgjedhjet

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini tha se nuk do të ketë qeveri tjetër, përpos koalicionit LDK-AAK-NISMA. Ndërsa, shtoi se PDK-ja do të jetë në opozitë. “Harrojeni qeverinë e gjerë d