Rezultate te kerkimit per termin: +Hashim +Thaci

Total: 4911
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.462Z

Hashim Thaci tregon muskujt ke po kercenon FOTO

Transmetuar me 06032016 - 1547 Presidenti i ri i Kosoves Hashim Thaci ka treguar nje ane tjeter te forte te tij ate fizike Pas ballafaqimit me kreun e AAK-se Ramush Haradinaj dje ne Prekaz Thaci ka publikuar disa fotografi duke shetitur ne Parkun e Germis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.633Z

Permbytjet ne Shkoder Hashim Thaci i telefonon Berishes

Prishtine 2 Dhjetor 2010 NOA - Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci i telefonoi sot kryeministrit te Shqiperise Sali Berisha duke u interesuar mbi situaten me te fundit ne Shkoder qe vjen per shkak te reshjeve dhe hapjes se kontrolluar te portave shkarkuese. Thaci i shprehu homologut te Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.974Z

Hashim Thaci shpall fitoren e PDK-se

Kryetari i Partise Demokratike te Kosoves Hashim Thaci ka shpallur mbremjen e djeshme fitoren e partise se tij ne zgjedhjet e se djeles. Duke dale para mbeshtetesve te tij ne sheshin 21 ne Prishtine kreu i PDK-se Thaci e cilesoi kete si fitoren e Kosoves europiane. Urime fitorja Kosova nuk duhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.974Z

Hashim Thaci Brukseli eshte i vonuar me Kosoven

Transmetuar me 22032015 - 2202 Zevendeskryeministri i Pare dhe ministri i Puneve te Jashtme te Republikes se Kosoves Hashim Thaci Zevendeskryeministri i Pare dhe ministri i Puneve te Jashtme te Republikes se Kosoves Hashim Thaci ka dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.252Z

Kosove Hashim Thaci emerohet mandatar i qeverise

Presidenti i Kosoves ne detyre Jakup Krasniqi ka vendosur te emeroje kryetarin e Partise Demokratike te Kosoves Hashim Thaci mandatar per formimin e Qeverise se Republikes se Kosoves. Nepermjet ketij vendimi qe u be publik sot zoti Thaci ftohet qe ne afatin me te shkurter kohor te beje koalicionet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.315Z

Hashim Thaci, uron Berishen per anetaresimin ne NATO

Kryeministri i Kosoves, Hashim Thaci, i telefoni paraditen e dites se djeshme kryeministrit Berisha dhe permes nje bisede te ngrohte, i percolli urimet me te perzemerta te qeverise se tij dhe te popullit te Kosoves, per anetaresimin e Shqiperise ne NATO. Pergjate bisedes telefonike kryeministri Tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.961Z

Hashim Thaci jep doreheqje nga tre poste

Transmetuar me 29022016 - 2008 Hashim Thaci ka dhene doreheqjen nga posti i Ministrit te Puneve te Jashtme zevendeskryeministrit dhe kreut te Partise Demokratike te Kosovesbr br Kjo doreheqje ka ardhur pasi ne baze te Kushtetutes P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama