Rezultate te kerkimit per termin: +Hashim +Thaci

Total: 4911
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.200Z

Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci viziton Uashingtonin

Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci ndodhet per nje vizite ne Shtetet e Bashkuara per takime me zyrtare te larte dhe ligjvenes amerikane. Ne keto momente zoti Thaci po takohet ne Kongres me kongresmenet demokrate Eliot Engel dhe Jim Moran. Me pas do te takohet dhe do te kete nje konference shtypi ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.992Z

Hashim Thaci Nuk lejoj te rishkruhet historia

Transmetuar me 01092015 - 1214 Ministri i Jashtem i Kosoves Hashim Thaci deklaron se nuk do te lejoje qe historia kombetare e Kosoves te rishkruhet per te mjegulluar vijat midis viktimes dhe agresoritbr br Ne nje editorial per gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.009Z

Kur premton dhe nuk ben Hashim Thaci

Nga Vetevendosje Kur Hashim Thaci doli publikisht dhe deklaroi se ka marre vendim per rritjen e pagave ne sektorin publik ne e patem klasifikuar kete si thjeshte premtim parazgjedhor. Meqenese tashme e dinim se premtimet parazgjedhore por as ato qe i japin pas zgjedhjeve te ketyre politikaneve nuk r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.778Z

Hashim Thaci do te vizitoje Tiranen

brbrPresidenti i Kosoves Hashim Thaci do te zhvilloje nje vizite zyrtare dyditore ne Tirane ne 3 dhe 4 tetor Ai do te pritet nga homologu shqiptar Bujar Nishani me te cilin do te mbaje edhe nje konference te perbashket per shtyp Ne axhende perfshihen edhe takime me kryeministrin Edi Rama dhe kryepa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.320Z

Kosove Hashim Thaci rizgjidhet si kryetar i PDK-se

24-10-2010 / Gazeta 55 Partia Demokratike e Kosoves ka rizgjedhur Hashim Thacin si kryetar te saj edhe per nje mandat tjeter kater vjecar. Thaci u rizgjodh me unanimitet ne Kuvendin e peste te partise te mbajtur ne Prishtine. Duke shprehur besimin se PDK do te jete fituese e zgjedhjeve te ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.291Z

Zgjedhjet parlamentare në Kosove, fiton Hashim Thaci

Hashim Thaci, fiton serish ne Kosove Rozeta Rapushi Ne zgjedhjet e para parlamentare ne Kosoven e pavarur, rezultatet e sondazhit te Institutit "Gani Bobi" te dhena menjehere pas mbylljes se qendrave te votimit pas ores 19:00, shpallin fitues Partine Demokratike te Kosoves, me ne krye Hashim Thaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.462Z

Hashim Thaci tregon muskujt ke po kercenon FOTO

Transmetuar me 06032016 - 1547 Presidenti i ri i Kosoves Hashim Thaci ka treguar nje ane tjeter te forte te tij ate fizike Pas ballafaqimit me kreun e AAK-se Ramush Haradinaj dje ne Prekaz Thaci ka publikuar disa fotografi duke shetitur ne Parkun e Germis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama