Rezultate te kerkimit per termin: +Hashim +Thaci

Total: 4911
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.009Z

Kur premton dhe nuk ben Hashim Thaci

Nga Vetevendosje Kur Hashim Thaci doli publikisht dhe deklaroi se ka marre vendim per rritjen e pagave ne sektorin publik ne e patem klasifikuar kete si thjeshte premtim parazgjedhor. Meqenese tashme e dinim se premtimet parazgjedhore por as ato qe i japin pas zgjedhjeve te ketyre politikaneve nuk r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.778Z

Hashim Thaci do te vizitoje Tiranen

brbrPresidenti i Kosoves Hashim Thaci do te zhvilloje nje vizite zyrtare dyditore ne Tirane ne 3 dhe 4 tetor Ai do te pritet nga homologu shqiptar Bujar Nishani me te cilin do te mbaje edhe nje konference te perbashket per shtyp Ne axhende perfshihen edhe takime me kryeministrin Edi Rama dhe kryepa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.320Z

Kosove Hashim Thaci rizgjidhet si kryetar i PDK-se

24-10-2010 / Gazeta 55 Partia Demokratike e Kosoves ka rizgjedhur Hashim Thacin si kryetar te saj edhe per nje mandat tjeter kater vjecar. Thaci u rizgjodh me unanimitet ne Kuvendin e peste te partise te mbajtur ne Prishtine. Duke shprehur besimin se PDK do te jete fituese e zgjedhjeve te ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.291Z

Zgjedhjet parlamentare në Kosove, fiton Hashim Thaci

Hashim Thaci, fiton serish ne Kosove Rozeta Rapushi Ne zgjedhjet e para parlamentare ne Kosoven e pavarur, rezultatet e sondazhit te Institutit "Gani Bobi" te dhena menjehere pas mbylljes se qendrave te votimit pas ores 19:00, shpallin fitues Partine Demokratike te Kosoves, me ne krye Hashim Thaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.462Z

Hashim Thaci tregon muskujt ke po kercenon FOTO

Transmetuar me 06032016 - 1547 Presidenti i ri i Kosoves Hashim Thaci ka treguar nje ane tjeter te forte te tij ate fizike Pas ballafaqimit me kreun e AAK-se Ramush Haradinaj dje ne Prekaz Thaci ka publikuar disa fotografi duke shetitur ne Parkun e Germis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.633Z

Permbytjet ne Shkoder Hashim Thaci i telefonon Berishes

Prishtine 2 Dhjetor 2010 NOA - Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci i telefonoi sot kryeministrit te Shqiperise Sali Berisha duke u interesuar mbi situaten me te fundit ne Shkoder qe vjen per shkak te reshjeve dhe hapjes se kontrolluar te portave shkarkuese. Thaci i shprehu homologut te Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.974Z

Hashim Thaci shpall fitoren e PDK-se

Kryetari i Partise Demokratike te Kosoves Hashim Thaci ka shpallur mbremjen e djeshme fitoren e partise se tij ne zgjedhjet e se djeles. Duke dale para mbeshtetesve te tij ne sheshin 21 ne Prishtine kreu i PDK-se Thaci e cilesoi kete si fitoren e Kosoves europiane. Urime fitorja Kosova nuk duhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama