Rezultate te kerkimit per termin: +Haskaj

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.534Z

Vlorë, makina bie në gropë, 2 të vdekur

VLORË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Kalaja” në Vlorë. Dy persona kanë gjetur vdekjen dhe një tjetër është plagosur pasi makina me të cilën udhëtonin ka përfunduar në një gropë të hapur për ndërtimin e një pallati. Drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.249Z

Vlorë, i vë dinamitpolumbarit, engatërroi me peshqit

VLORë- Pluskimi i bulzave të ujit nga ngjitja lart e polumbarit Viktor Leskaj, i janë dukur të afërmit të tij Qamil Haskaj si tufë me peshq, duke i vendosur dinamitin e për rrjedhojë duke i shkaktuar vdekjen 34 vjecarit Viktor Leskaj. Në këtë konkluzion ka dalë policia e Vlorës për vd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.675Z

Vlore biznesi i vogel pa kasa fiskale

100 deri në 500 mijë lekë është gjoba për aktivitetin e biznesit të vogël që nuk është pajisur me kasën fiskale. Dretoi i tatimeve në qytetin e vlorës Roland Haskaj bën të ditur se pajisja me kasa për biznesin e mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.595Z

Bien në gropën e pallatit, vdesin dy vetë nga një familjeje

VLORË - Dy pjesëtarë të një familjeje kanë vdekur mbrëmë në Vlorë, kur makina ra në gropën e një pallati në ndërtim e sipër. Errësira, balta dhe shpejtësia e makinës kanë bërë që ajo të rrëshqasë në një lartësi të madhe duke rënë nga rruga në themelet e një pallati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.011Z

250 taksi bllokojnë rrugën Elbasan-Tiranë

11/03/2005  ELBASAN - Furgonët taksi, që kanë marrë licensë nga bashkia e Elbasanit janë përballur me dy javë grevë, duke tentuar të bllokojnë edhe rrugën, në formë proteste pas kërkesave të tyre drejtuar pushtetit lokal dhe Ministrisë të Transporteve. Drejtuesit e furgon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.331Z

Vrasja aksidentale, arrestohet një 34-vjeçar

VLORË - Një vrasje aksidentale ka çuar në pranga një person. Burime zyrtare nga Policia e Vlorës thanë se, kanë vënë në pranga ditën e djeshme një person të dyshuar për vrasjen e një 34-vjeçari pak ditë më parë. Sipas policisë, shtetasi Qamil Haskaj u arrestua dje me urdhër t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.402Z

Aksident gjatë tejkalimit, vdes një grua

Prizren, 26 gusht - Një femër, S. Haskaj, 47 vjeçare, sipas dëshmitarëve nga rrethina e Pejës, humbi jetën përderisa dy persona të tjerë kanë pësuar lëndime në një aksident në rrugën magjistrale Prizren-Gjakovë, në afërsi të fshatit Krushë e Madhe, konfirmoi të enjten policia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama