Rezultate te kerkimit per termin: +Haskaj

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.675Z

Vlore biznesi i vogel pa kasa fiskale

100 deri në 500 mijë lekë është gjoba për aktivitetin e biznesit të vogël që nuk është pajisur me kasën fiskale. Dretoi i tatimeve në qytetin e vlorës Roland Haskaj bën të ditur se pajisja me kasa për biznesin e mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.595Z

Bien në gropën e pallatit, vdesin dy vetë nga një familjeje

VLORË - Dy pjesëtarë të një familjeje kanë vdekur mbrëmë në Vlorë, kur makina ra në gropën e një pallati në ndërtim e sipër. Errësira, balta dhe shpejtësia e makinës kanë bërë që ajo të rrëshqasë në një lartësi të madhe duke rënë nga rruga në themelet e një pallati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.011Z

250 taksi bllokojnë rrugën Elbasan-Tiranë

11/03/2005  ELBASAN - Furgonët taksi, që kanë marrë licensë nga bashkia e Elbasanit janë përballur me dy javë grevë, duke tentuar të bllokojnë edhe rrugën, në formë proteste pas kërkesave të tyre drejtuar pushtetit lokal dhe Ministrisë të Transporteve. Drejtuesit e furgon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.331Z

Vrasja aksidentale, arrestohet një 34-vjeçar

VLORË - Një vrasje aksidentale ka çuar në pranga një person. Burime zyrtare nga Policia e Vlorës thanë se, kanë vënë në pranga ditën e djeshme një person të dyshuar për vrasjen e një 34-vjeçari pak ditë më parë. Sipas policisë, shtetasi Qamil Haskaj u arrestua dje me urdhër t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.402Z

Aksident gjatë tejkalimit, vdes një grua

Prizren, 26 gusht - Një femër, S. Haskaj, 47 vjeçare, sipas dëshmitarëve nga rrethina e Pejës, humbi jetën përderisa dy persona të tjerë kanë pësuar lëndime në një aksident në rrugën magjistrale Prizren-Gjakovë, në afërsi të fshatit Krushë e Madhe, konfirmoi të enjten policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.716Z

Ne Korce jane sekuestruar 10 kg kanabis arrestohen 3 persona

Në Korçë janë sekuestruar 10 kg kanabis, si dhe janë arrestuar 3 persona, mes të cilëve edhe ish-polici Jani Haskaj, 41 vjeç. Të arrestuarit e tjerë janë Erigel Sharcanji, 21 vjeç dhe Naumati Cico, 21 vjeç. Droga ishte fshe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.855Z

Peje nje i vrare dhe dy te plagosur

Nga Express me 20 nentor 2010 ne ora 1342 Ne rrethana ende te pasqaruara mire nje person eshte vrare dhe dy te tjere jane plagosur ne nje kafiteri qe ndodhet ndermjet fshatrave Leshan dhe Jabllanice te Pejes. Ngjarja e rende ka ndodhur rreth ores tre te nates se kaluar ne nje kafiteri. Sipas bur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama