Rezultate te kerkimit per termin: +Haxhiut

Total: 630
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.709Z

Sulmet e ulëta të Albulena Haxhiut ndaj Presidentes

Ndonëse konsiderohet si e vetmja zyrtare e Kosovës e cila ka marrë lëvdata të drejtëpërdrejta nga ndërkombëtarët, Atifete Jahjaga, duke u konsideruar se është e vetmja që nuk është e korruptuar në vend, deputetë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.987Z

Albulena Haxhiut nuk i është gjetur gazi në organin gjenital! (Foto)

Raportimet e disa portaleve online se deputetes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu i është gjetur gazi lotsjellës në organet gjenitale, po del krejtësisht i pavërtetë. Madje, ata kanë raportuar se edhe publikuar një rëntgen që mendohet se është e Haxhiut. Ky rëntgen është i huazua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.092Z

Gjyqi i Aldo Bares, dëgjohet dëshmia e Virgjil Haxhiut

Dëshmi të cilët tregojnë ngjarje të ndryshme të gjitha kanë të dyshuar si autorë, grupin e drejtuar nga Alfred Shkurti ose i njohur ndryshe Aldo Bare, drejtues i bandës së Lushnjes. Para togave të zeza të krimeve të rënda dëshmitari Virgjil Haxhiu ka treguar kur anëtarët e bandës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.016Z

Iris Von Der Ehe ishte kunata e Albulena Haxhiut (Foto/Video)

Mbrëmë është raportuar që ka vdekur Iris Von Der Ehe, shtetasja gjermane e cila mbahet mend në protestat e vitit 2012 ishte alivanosur dhe që atëherë gjendja e saj shëndetësore ka qenë e rëndë, nëpër klinikat gjermane, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.441Z

Policia prezanton thirrjet që iu dërguan Albin Kurtit dhe Albulena Haxhiut (Foto)

Policia e Kosovës, në konferencën e sotme, ka paraqitur thirrjet që i janë dërguar deputetit Albin Kurti dhe Albulena Haxhiut, për tu paraqitur në polici, raporton Indeksonline. Ndonëse, deputetët i kishin pranuar thirrjet, ato ishin refuzuar nga ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.487Z

Kurtit, Topallit e Haxhiut u shtyhet paraburgimi për dy muaj, Donika në shtëpi

Burime brenda Gjykatës Themelore në Prishtinë konfirmuan për KosovaPress se pas ngritjes së aktakuzës penale ndaj Albin Kurtit, Albulena Haxhiut, dhe Faton Topallit, me vendim të gjykatësit përkatës, dje të tre deputetëve i është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.716Z

Topi: Lushnja tani di të fitojë edhe jashtë Roza Haxhiut

Nga Julian Kasapi Mesfushori lushnjar, Fatjon Topi, thekson se skuadrës së tij i bëjnë punë vetëm 3 pikët në ndeshjen e radhës me Gramozin Verdhejeshilët vijojnë përgatitjet në kuadër të takimit të radhës së kampionatit. Pasi kanë analizuar gjithçka për takimin me Gramshin, e fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama