Rezultate te kerkimit per termin: +Hollivud

Total: 828
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.597Z

Shqiptarisht ne Hollivud

pp p classMsoNormalPraq Rado ka prekur endrren hollivudiane permes filmit Dreaming Amerika Dhe per te jetuar edhe me gjate kete sukses aktori shqiptar i cili artistikisht po punon ne Hollivud ka vendosur qe per jeten e tij te bej nje film me metrazh te gjate skenarin e te cilit tashme e ka perfundu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.700Z

Mentor Haziri tani dhe në Hollivud

Duket se karriera e tij artistike tashmë ka synim vetëm tregun botëror. Pas sukseseve me muzikë në MTV, Mentor Haziri ka fituar edhe rolin e parë në kinematografinë gjigante të Hollivud-it. Mentori ka marrë tashmë një rol në filmin “Landlord”, një projekt kinematografik që si prod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.074Z

Nga provincat në Hollivud, jeta është krejt ndryshe (FOTO)

Share Ajo quhet Satara Stratton dhe ka lindur në një qytet provincial të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Bukuroshja bionde la vendlindjen për të ndjekur ëndrrën e saj në Hollivud. Por prej katër muajsh ajo ishte zhdukur dhe familja po e kërkonte me ankth. Sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.151Z

Blerim Destani, një rol në Hollivud

17/03/2009  Aktori merr pjesë në “Get Low” përkrah Sissy Spacek, Robert Duvall, Bill Murray etj. Aktori shqiptar Blerim Destani ka siguruar rolin e parë të rëndësishëm në Hollivud. Ai ka qenë disa ditë më parë në Atlanta për të xhiruar skena të filmit “Get Low

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.958Z

Hollivud: Yjet bojkotojnë hotelin luksoz për protestë

Yjet e kinemasë në Hollivud njoftuan se po bojkotojnë një nga hotelet më të famshme të zonës në shenjë proteste ndaj pronarit të hotelit, e cila është qeveria e Bruneit. Protesta erdhi pasi disa artistë mësuan për një kod të ri penal shumë të ashpër me bazë islamike që ka vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.116Z

Tani është zyrtare, çifti më i famshëm në Hollivud ndahet

Prej kohësh qarkullonin thashetheme për ndarjen e tyre. Por, tashmë është edhe zyrtare. Aktorët e njohur Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë divorcuar. Ata janë ndarë vetëm një ditë pas 10-vjetorit të martesës së tyre. Dy aktorët lëshuan një deklaratë të përbashkët, ku thon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.911Z

FOTO/ Lupita Nyongos i vjedhin në Hollivud fustanin 150.000 USD

Fustani që aktroja Lupita Nyongo kishte veshur në mbrëmjen e Oscar është vjedhur nga dhoma e hotelit ku ajo po qëndronte në Hollivud. Fustani i rrallë, me 6000 perla kushtonte  150,000 dollarë. Fustani ishte krijim i stilistit Francisco Costa. Lupita tha se fustani i saj ka humbur në i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama