Rezultate te kerkimit per termin: +Hoti

Total: 4715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.967Z

Ndërron jetë ish-guvernatori Ilir Hoti

Ilir Hoti ish-guvernator i Bankës së Shqipërisë ka ndërruar jetë sot njoftojnë burime të afërta me familjen. Hoti, ka qenë një nga ish-të burgosurit e çështjes Arsidi bashkë me ish-kryeministrin Vilson Ahmeti. I lindur në 1957 në Durrës, Hoti mbante gradën shkencore të profesori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.684Z

Përurohet shkolla “Ukshin Hoti”

Një popull i pa arsimuar është i robëruar,një popull gjysmë i arsimuar është gjysmë i lirë ,vetëm një popull i arsimuar do të jetë i lirë dhe sovran në hapësirën që i takon. Kështu ka deklaruar Ministri i Arsimit Enver Hoxhaj me rastin e përurimit të shkollës së mesme "Ukshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.615Z

Hoti: Buxheti ruan stabilitetin financiar

Ministri i Financave, Avdullah Hoti, ka thënë në seancën e Kuvendit të Kosovës se Projektligji i buxhetit për vitin 2016, adreson objektivat zhvillimore të Qeverisë dhe ka për qëllim ruajtjen e stabilitetit financiar dhe adreson çështjet kryesore. Ai ka treguar se buxheti i hartuar ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.928Z

Hoti nënshkruan me New Yorkun

Nga Express më 03 gusht 2011 në ora 11:20 New York The Red Bulls ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë me një tjetër futbollist nga akademia e klubit. Bëhet fjalë për mbrojtësin Shaqir Hoti (Sacir Hot), i cili është pjesë e ekipit U-20 të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Nën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.615Z

Erleta Hoti: Çfarë seance!

Ish-kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Erleta Hoti, ka qeshur me rrjedhën e seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës. “Cfare seance! Aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhaha”, ka shkruar Hoti në rrjetin social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.761Z

Hoti: “Apolonia, një klub komunist”

(ALBANIA SPORT) – Mesfushori i Gramozit, Ejron Hoti, ish-lojtar i Apolonisë në pjesën e parë të këtij sezoni, i akuzuar nga klubi fierak si i dyshuar për trukim rezultatesh të ndeshjeve reagoi: “Jam vërtet i shokuar nga ato që po dëgjoj nga klubi “Apolonia” në adresën time, - th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.502Z

Bashkiaku Mziu dhejuristi Hoti të pandehur

TIRANE- Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu dhe juristi i kësaj bashkie Atlis Hoti, janë marrë zyrtarisht të pandehur nga njësia hetimore Task-Forcë, pranë prokurorisë së Tiranës. Mziu dhe Hoti, janë paraqitur dje në prokurori, ku njëri nga anëtarët e grupit hetimor i ka komunikuar ak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama