Rezultate te kerkimit per termin: +Hoti

Total: 4715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.477Z

Ukshin Hoti: Bëje ose vdis (Video)

Është publikuar një video e një fjalimi të rrallë të Ukshin Hotit, që sipas atyre që e kanë bërë këtë videon, është mbajtur në fshatin Nagavc. Në video shihet Ukshin Hoti duke bashkëbiseduar me njerëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.090Z

Hoti: Presidenti mashtroi edhe nderkombetaret

Partia Demokratike ka nxjerre serish dje "zbuluar" presidentin Topi me genjeshtren e tij te radhes, se ai bojkotoi aktivitetin e 568-vjetorit te Beselidhjes se Lezhes se nuk iu dha fjala. Deputetja e PD-se, Paulina Hoti, gjate nje deklarate per mediat ka bere te ditur se kreu i shtetit mashtron, sep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.579Z

Hoti: Situata në Mitrovicë e qetë

Mitrovicë - Policia e Kosovës nuk e përjashton mundësinë që dy shpërthimet e mbrëmshme në veri të Mitrovicës, të jenë kryer nga i njëjti person. Zëdhënësi i Policës rajonale në Mitrovicë, Besim Hoti, sqaron rrethanat në të cilat kanë ndodhur shpërthimet me një distancë koho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.011Z

Artisti Agron Hoti ekspozon 15 piktura ne akrilik

brbrEkspozohen 15 vepra te realizuara me akrilik mbi kanavace nga artisti Agron Hoti Ai vjen per here te pare ne Tirane me tablote abstrakte ndersa me pare ka ekspozuar ne Itali ku edhe jeton prej me shume se 14 vjetesh Kolazhet dekorative dhe plot levizje jane cilesuar nga kuratoret dhe kritiket i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.130Z

Hoti: Asgjë e keqe nga ndërtimi i autostradës Prishtinë – Nish

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës Avdullah Hoti në një intervistë për “Interaktiv” të KTV-së ka thënë se nuk ka asgjë të keqe në ndërtimin e autostradës Prishtinë – Nish Duke folur për bisedimet në mes të Kosovës dhe Serbisë dhe idenë që t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.150Z

Ministri Hoti synon promovimin e ekonomisë kosovare në Austri

Ministri i Financave, Avdullah,Hoti po qëndron për vizitë zyrtare në Austri, ku me Unionin e Bizneseve dhe përfaqësuesit e shoqatave të atjeshme do të diskutojë për mundësinë për investime në Kosovë. Ai para tyre do të prezantojë edhe instrumentin e ri financiar Bono për Diasporë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.935Z

Erjon Hoti firmos me Gramozin

(ALBANIA SPORT) – Erjon Hoti është është blerja e re Gramozit. Shkodrani (2 gola këtë sezon me Apoloninë) është bashkuar me  kolonjarët në grumbullimin e skuadrës së Agim Canajt në Ulqin të Malit të Zi. Te Gramozi luan edhe shkodrani tjetër, mbrojtësi Klodian Semina (momenta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama