Rezultate te kerkimit per termin: +Hoti

Total: 4715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.615Z

Erleta Hoti: Çfarë seance!

Ish-kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Erleta Hoti, ka qeshur me rrjedhën e seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës. “Cfare seance! Aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhaha”, ka shkruar Hoti në rrjetin social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.761Z

Hoti: “Apolonia, një klub komunist”

(ALBANIA SPORT) – Mesfushori i Gramozit, Ejron Hoti, ish-lojtar i Apolonisë në pjesën e parë të këtij sezoni, i akuzuar nga klubi fierak si i dyshuar për trukim rezultatesh të ndeshjeve reagoi: “Jam vërtet i shokuar nga ato që po dëgjoj nga klubi “Apolonia” në adresën time, - th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.502Z

Bashkiaku Mziu dhejuristi Hoti të pandehur

TIRANE- Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu dhe juristi i kësaj bashkie Atlis Hoti, janë marrë zyrtarisht të pandehur nga njësia hetimore Task-Forcë, pranë prokurorisë së Tiranës. Mziu dhe Hoti, janë paraqitur dje në prokurori, ku njëri nga anëtarët e grupit hetimor i ka komunikuar ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.546Z

Hoti publikon borxhin publik të Kosovës

Ministri i Financave në Qeverinë e Kosovës, Avdullah Hoti, ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, borxhin publik të Kosovës. Borxhi publik ka arritur në 804 milionë euro, që është 13% e Produktit të Brendshëm Bruto që vlerësohet të jetë 6.03 miliardë euro, transmeton Koha.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.261Z

Hoti i përgjigjet akuzave të NISMË-s

Akuzave të NISMË-s për Kosovën që ka të bëj me ligjin e Menaxhimit të Financave Publike, i cili u ndryshua në një seancë të vitit të kaluar, i është kundërpërgjigjur edhe ministri i Financave, Avdullah Hoti. Hoti ka thënë se procesi është në dakordim me Fondin Monetar Ndërkomb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.439Z

Hoti bën homazhe në Paris

Ministri i Financave, Avdullah Hoti ka bërë homazhe në Paris, për të përkujtuar viktimat që u vranë nga sulmi terrorist që ndodhi me 13 nëntor me ku u vranë 129 persona. Ai nëpërmjet rrjetit social Facebook ka shkruar se ngjarje të tilla nuk duhet të përsëriten kurrë dhe se popull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.720Z

Hoti: Bllokimi i Kuvendit rrezikon marrëveshjet financiare ndërkombëtare

Ministri i Financave Avdullah Hoti ka deklaruar se për shkak të bllokadës në Kuvendin e Kosovës është një kosto që po bartin qytetarët dhe bizneset. Ai ka paralajmëruar se nëse vazhdon ky trend në kuvend, do të rrezikohet perceptimi pozitiv që është krijuar për ekonominë në vend,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama