Rezultate te kerkimit per termin: +Hoti

Total: 4715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.263Z

Ministri serb për Kosovën, vizitë private në Mitrovicë

Prishtinë, 19 gusht, NOA - Policia e Kosovës nuk ka lejuar që Ministri serbë për Kosovën, Dragan Petkoviç, të hyj në Kosovë në mënyrë zyrtare, por e ka lejuar atë të zhvillojë një vizitë privat. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Besim Hoti tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.256Z

Dragan Petkoviq hyn në Kosovë - privatisht

Mitrovicë, 19 gusht - Policia e Kosovës për një kohë të caktuar nuk ka lejuar të hyjë në territorin e Republikës se Kosovës një zyrtar të Ministrisë serbe për Kosovë, Dragan Petkoviq. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Besim Hoti, tha për Radion Evropa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.442Z

Edvan Bakaj kalon te Besa

(ALBANIA SPORT) – Edvan Bakaj (22 vjeç) është përforcimi i radhës i Besës. Ish-portieri i Partizanit në pjesën e parë të sezonit luajti për Laçin. Bakaj ka veshur edhe fanellën e Luftëtarit. TË GJITHA LËVIZJET NË KATEGORIN SUPERIORE APOLONIA Të ardhur: Të larguar: Edi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.899Z

Ramë Vataj zgjedhet rektor i UPZ-së

Ish deputeti i PDK-së, Ramë Vataj sot është zgjedhur rektor i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren. “Sot, më 23.10.2014, me 2/3 e votave të anëtarëve të Këshillit Drejtues Prof. Dr. Ramë Vataj është zgjedhur r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.160Z

Gjyqi ndaj Mziut, shtyhet seanca eparë, akuza për abuzim me tenderët

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Shtyhet seanca në dhomën penale të Gjykatës së Tiranës, për kryetarin e Bashkisë së Kamzë, i akuzuar për abuzim me tenderët e rrugëve. Të pandehur së bashku me bashkiakun Mziu janë edhe drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.714Z

Bllokohet policia në Zubin Potok

Policia e Kosovë nuk po mund ta kryej punën e saj në Zubin Potok, pasi që është bllokuar nga protestuesit serbë. Ata kanë bllokuar rrugën që afër stacionit të policisë në këtë Komunë, duke e pamundësuar lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.117Z

Partneritet publiko privat i domosdoshëm për zhvillimin e vendit

Partneriteti publiko privat (PPP) është një mjet modern i politikave që mundësojnë përmirësimin e infrastrukturës dhe ofrimin e shërbimeve më të mira dhe efikase duke e kursyer buxhetin edhe ashtu të limituar. Hendeku në mes të resurseve buxhetore dhe nevojave për infrastrukturë dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama