Rezultate te kerkimit per termin: +Huffington +Post

Total: 414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.398Z

FOTOT/ Huffington Post: Shqipëria tjetër e pazbuluar

Europiani i Futbollit 2016 tregoi se një skuadër trime si Shqipëria vendosi në telashe të mëdha Francën dhe ne dijmë vërtet pak lidhur me një ndër shtetet më të varfra të Europës. Kështu nis shkrimin Huffington Post, e cila ka botuar një shkrim këtë javë lidhur me peisazhet, f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.109Z

Huffington Post, rendit Sarandën në vendin e dytë

SHBA-Faqja e njohur Huffington Post, në faqen e saj online, ka renditur 10 destinacionet më të mira për të kaluar stinën e vjeshtës. Bazuar në çmimet e hoteleve me 4 dhe 5 yje, 10 destinacionet e përzgjedhura nga Huffington Post ofrojnë mundësi perfekte për të shijuar stinën e vjesht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.354Z

AOL bie dakord te bleje faqen kompjuterike The Huffington Post

Kompania amerikane e internetit AOL thote se ka rene dakord te bleje faqen kompjuterike The Huffington Post per 315 milione dollare. Marreveshja mund ta ndihmoje AOL te behet nje burim i rendesishem lajmesh zbavitjeje dhe permbajtjeje tjeter dixhitale. Kompania filloi si nje sherbim qe lidhte milion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.559Z

Huffington Post: Cana lideri i futbollistëve modern

"Ditë pushimi, gjithë ditën në shtrat. Nuk dua të shkoj në punë, koha për familjen". Ky është postimi i Lorik Canës në Istragram, në një foto me djalin e tij. Kapiteni ynë i kombëtares është parë disa herë me djalin, Boiken, duke kërcyer me këngë popullore patriotike në sfon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.110Z

Shijo Vjeshtën! Huffington Post rendit Sarandën në vendin e dytë

SHBA-Faqja e njohur Huffington Post, në faqen e saj online, ka renditur 10 destinacionet më të mira për të kaluar stinën e vjeshtës. Bazuar në çmimet e hoteleve me 4 dhe 5 yje, 10 destinacionet e përzgjedhura nga Huffington Post ofrojnë mundësi perfekte për të shijuar stinën e vjesht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.724Z

Huffington Post Amfiteatri i Durresit ne rrezik

Gazeta prestigjoze amerikane “Huffington Post”, në një artikull të saj i kushtoi vëmendje 14 objekteve kulturore dhe historike në rrezik zhdukjeje në Europë. Në listën e cituar nga kjo gazetë është edhe Amfiteatri i D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.426Z

Huffington Post kalon në pronësi të AOL

Krijuesja e këtij portali, Arianna Huffington, do të jetë përgjegjëse në të ardhmen për të gjitha editorialet e grupit mediatik AOL. Për të marrë pronësinë e Huffington Post, AOL ka paguar plot 315 milionë dollarë.  Në grupin mediat të AOL-it përfshihen portale të njohur në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama