Rezultate te kerkimit per termin: +Huffington +Post

Total: 414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.354Z

AOL bie dakord te bleje faqen kompjuterike The Huffington Post

Kompania amerikane e internetit AOL thote se ka rene dakord te bleje faqen kompjuterike The Huffington Post per 315 milione dollare. Marreveshja mund ta ndihmoje AOL te behet nje burim i rendesishem lajmesh zbavitjeje dhe permbajtjeje tjeter dixhitale. Kompania filloi si nje sherbim qe lidhte milion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.559Z

Huffington Post: Cana lideri i futbollistëve modern

"Ditë pushimi, gjithë ditën në shtrat. Nuk dua të shkoj në punë, koha për familjen". Ky është postimi i Lorik Canës në Istragram, në një foto me djalin e tij. Kapiteni ynë i kombëtares është parë disa herë me djalin, Boiken, duke kërcyer me këngë popullore patriotike në sfon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.110Z

Shijo Vjeshtën! Huffington Post rendit Sarandën në vendin e dytë

SHBA-Faqja e njohur Huffington Post, në faqen e saj online, ka renditur 10 destinacionet më të mira për të kaluar stinën e vjeshtës. Bazuar në çmimet e hoteleve me 4 dhe 5 yje, 10 destinacionet e përzgjedhura nga Huffington Post ofrojnë mundësi perfekte për të shijuar stinën e vjesht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.724Z

Huffington Post Amfiteatri i Durresit ne rrezik

Gazeta prestigjoze amerikane “Huffington Post”, në një artikull të saj i kushtoi vëmendje 14 objekteve kulturore dhe historike në rrezik zhdukjeje në Europë. Në listën e cituar nga kjo gazetë është edhe Amfiteatri i D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.426Z

Huffington Post kalon në pronësi të AOL

Krijuesja e këtij portali, Arianna Huffington, do të jetë përgjegjëse në të ardhmen për të gjitha editorialet e grupit mediatik AOL. Për të marrë pronësinë e Huffington Post, AOL ka paguar plot 315 milionë dollarë.  Në grupin mediat të AOL-it përfshihen portale të njohur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.488Z

Video: Huffington Post: Lorik Cana futbollisti më klas shqiptar

Faqja e njohur online ne frëngjisht "Huffington Post" i ka thurrur lavde të pamenduara futbollistit shqiptar dhe kapitenit të të kuqve Lorik Cana. Jo vetëm për atë që bën në fushën e futbollit. Por edhe për stilin e tij të të veshurit. Ajo i është referuar paraqitjes së Lorikut në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.274Z

Si vlerësohet Shqipëria në një reportazh të botuar në Huffington Post

Blogu i njohur, Huffington Post, publikon një reportazh nga Stewart Sverdlov, që ndërmerr një udhëtim nga Amerika në drejtim të Ballkanit. Pas vlerësimeve për Maqedoninë, të cilin autori e cilëson si një vend të mrekullueshëm për ti vizituar, ku qytetarët perëndimo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama