Rezultate te kerkimit per termin: +Huffington +Post

Total: 414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.724Z

Huffington Post Amfiteatri i Durresit ne rrezik

Gazeta prestigjoze amerikane “Huffington Post”, në një artikull të saj i kushtoi vëmendje 14 objekteve kulturore dhe historike në rrezik zhdukjeje në Europë. Në listën e cituar nga kjo gazetë është edhe Amfiteatri i D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.426Z

Huffington Post kalon në pronësi të AOL

Krijuesja e këtij portali, Arianna Huffington, do të jetë përgjegjëse në të ardhmen për të gjitha editorialet e grupit mediatik AOL. Për të marrë pronësinë e Huffington Post, AOL ka paguar plot 315 milionë dollarë.  Në grupin mediat të AOL-it përfshihen portale të njohur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.488Z

Video: Huffington Post: Lorik Cana futbollisti më klas shqiptar

Faqja e njohur online ne frëngjisht "Huffington Post" i ka thurrur lavde të pamenduara futbollistit shqiptar dhe kapitenit të të kuqve Lorik Cana. Jo vetëm për atë që bën në fushën e futbollit. Por edhe për stilin e tij të të veshurit. Ajo i është referuar paraqitjes së Lorikut në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.274Z

Si vlerësohet Shqipëria në një reportazh të botuar në Huffington Post

Blogu i njohur, Huffington Post, publikon një reportazh nga Stewart Sverdlov, që ndërmerr një udhëtim nga Amerika në drejtim të Ballkanit. Pas vlerësimeve për Maqedoninë, të cilin autori e cilëson si një vend të mrekullueshëm për ti vizituar, ku qytetarët perëndimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.282Z

Si vlerësohet Shqipëria në një reportazh të botuar në Huffington Post?

Blogu i njohur, Huffington Post, publikon një reportazh nga Stewart Sverdlov, që ndërmerr një udhëtim nga Amerika në drejtim të Ballkanit. Pas vlerësimeve për Maqedoninë, të cilin autori e cilëson si një vend të mrekullueshëm për ti vizituar, ku qytetarët perëndimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.139Z

"Huffington Post" del edhe në versionin gjermanisht

BERLIN- Versioni gjerman i "Huffington Post", agjencisë amerikane të lajmeve online, do të do të inaugurohet më 10 tetor dhe pritet të sjellë brenda pesë viteve përfitime prej miliona eurosh, sipas një zyrtari të cituar sot nga shtypi. "Faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.321Z

Huffington Post, shkrim për rolin e SHBA-së për reformën në drejtësi

Amerikania Huffington Post në një shkrim të sajin të titulluar Ja cila është lista e Donald Lu të analistit Fron Nahzi, flet për sfidën që ka marrë përsipër ambasadori i SHBA-së për reformën në drejtësi. Ndërsa thekson se SHBA po ndryshon kursin për mbështetjen e lidershipit pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama