Rezultate te kerkimit per termin: +Huffington +Post

Total: 414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.456Z

Gjirokastra, në mesin e 10 vendeve më të mrekullueshme në Evropë

Në një listë me 10 qytete evropiane figuron Gjirokastra, sipas "Huffington Post", e cila i fton turistët ta vizitojnë këtë qytet në jug të Shqipërisë, që përmban një arkitekturë tipike të periudhës osmane të mbrojtur nga UNESCO, që do të thotë se është mjaft i vjetër dhe mjaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.706Z

Biblioteka levizese ne plazh

brbrSi do te ishte nje dite plazhi pa nje liber te mire Keni harruar te merrni me vete librin tuaj te preferuar Mos u shqetesoni ju mund ta zevendesoni ate me nje tjeter br Keto jane disa nga pyetjet qe ka ngritur portali i njohur amerikan Huffington Post ne nje publikim te fundit Ky portal sjell nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.108Z

Destinacionet turistike në 10 vitet e ardhshme, Shqipëria në “Top 50"

Shqipëria do të jetë ndër 50 destinacionet kryesore globale të turizmit gjatë 10 viteve të ardhshme.Prestigjiozja “Business Insider” ka përpiluar një listë me disa vende që kanë potenciale të mëdha për udhëti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.832Z

SHBA, këmbët e Michelle-s, “skandal”

 Paraqitja e Zonjës së Parë amerikane po jep gjithnjë e më shumë shkas që mediat ta bëjnë atë personazh të ditës, qoftë edhe për skandale. Pak muaj më parë Michelle kishte hapur diskutime për paraqitjen e saj me krahë tërësisht të zhveshur dhe tani ajo jep një tjetër kën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.555Z

Kapiteni Lorik Cana mahnit francezet VIDEO

Kapiteni i Kombetares Lorik Cana sic duket nuk terheq vemendje vetem me talentin e tij por edhe me sharmin Kete here nuk jane mediat shqiptare ato qe i kane thurur lavde futbollistit por portali prestigjioz francez Huffington Postbr br Artikulli i eshte referuar paraqitjes se 32-vjecarit ne emisio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.180Z

Francë, Canal +, video porno në vend të emisionit

FRANCE - Televizioni francez Canal + transmetoi gabimisht, për disa sekonda, një video pornografike në vend të një emisioni kulturor. Kanë qënë teleshikuesit ata që janë ankuar në forumin e “Huffington Post”, për transmetimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama