Rezultate te kerkimit per termin: +Huffington +Post

Total: 414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.488Z

Video: Huffington Post: Lorik Cana futbollisti më klas shqiptar

Faqja e njohur online ne frëngjisht "Huffington Post" i ka thurrur lavde të pamenduara futbollistit shqiptar dhe kapitenit të të kuqve Lorik Cana. Jo vetëm për atë që bën në fushën e futbollit. Por edhe për stilin e tij të të veshurit. Ajo i është referuar paraqitjes së Lorikut në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.274Z

Si vlerësohet Shqipëria në një reportazh të botuar në Huffington Post

Blogu i njohur, Huffington Post, publikon një reportazh nga Stewart Sverdlov, që ndërmerr një udhëtim nga Amerika në drejtim të Ballkanit. Pas vlerësimeve për Maqedoninë, të cilin autori e cilëson si një vend të mrekullueshëm për ti vizituar, ku qytetarët perëndimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.282Z

Si vlerësohet Shqipëria në një reportazh të botuar në Huffington Post?

Blogu i njohur, Huffington Post, publikon një reportazh nga Stewart Sverdlov, që ndërmerr një udhëtim nga Amerika në drejtim të Ballkanit. Pas vlerësimeve për Maqedoninë, të cilin autori e cilëson si një vend të mrekullueshëm për ti vizituar, ku qytetarët perëndimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.139Z

"Huffington Post" del edhe në versionin gjermanisht

BERLIN- Versioni gjerman i "Huffington Post", agjencisë amerikane të lajmeve online, do të do të inaugurohet më 10 tetor dhe pritet të sjellë brenda pesë viteve përfitime prej miliona eurosh, sipas një zyrtari të cituar sot nga shtypi. "Faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.321Z

Huffington Post, shkrim për rolin e SHBA-së për reformën në drejtësi

Amerikania Huffington Post në një shkrim të sajin të titulluar Ja cila është lista e Donald Lu të analistit Fron Nahzi, flet për sfidën që ka marrë përsipër ambasadori i SHBA-së për reformën në drejtësi. Ndërsa thekson se SHBA po ndryshon kursin për mbështetjen e lidershipit pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.351Z

Huffington Post: Lufta e Tretë Botëore ka nisur

Lufta e tretë botërore, doni ta besoni apo jo, ka nisur tashmë. Ajo po përshpejtohet dhe Evropa është tetari i saj. Kontinenti i Vjetër, siç na quajnë është bërë edhe njëherë vendim më i rrezikshëm në Perëndim. Duhet të jemi gati për çdo gjë, shkruan Huffington Post. Mes tme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.364Z

Huffington Post: Ana e errët e Nënë Terezës

Në ditën e shenjtërimit të Nënë Terezës, Huffington Post në gjuhën frënge ka publikuar një shkrim ku flitet edhe për anët e errëta të shenjtores. Që në nëntitull theksohet se ajo është një shenjtore kontroverse plot hije. Fillimisht "HP", të cilin Lapsi.al e sjell në shqip p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama