Rezultate te kerkimit per termin: +Hyseni

Total: 4444
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.984Z

Ministri Hyseni drejt Brukselit

Pas vizitës zyrtare në Londër, ku delegacioni i lartë kosovar zhvillon takime me kryeministrin e Mbretërisë së Bashkuar, Gordon Brown dhe ministrin e jashtëm David Miliband, ministri i jashtëm i Kosovës, Skënder Hyseni do të udhëtojë drejt Brukselit.Hyseni do të marrë pjesë në taki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.139Z

Ministri Hyseni udhëton drejt Hagës

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Skender Hyseni do të udhëtojë sot në Hagë, ku do të përfaqësojë Republikën e Kosovës në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë. Ministri Hyseni pritet të zhvillojë takime me ekspertët ligjorë të Republikës së Kosovës në këtë pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.865Z

Hyseni takohet me Kouchnerin

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Skënder Hyseni gjendet sot në Paris. Zyra për informim e kësaj ministrie ka njoftuar se ministri Hyseni do të takohet në kryeqytetin francez me homologun e tij, Bernard Kouchner. Bëhet e ditur se vizita në Paris, sikurse edhe në Bruksel e Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.727Z

Hyseni takohet me Kushnerin

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Skënder Hyseni ndodhet sot në Paris. Zyra për informim e kësaj ministrie ka njoftuar se ministri Hyseni do të takohet në kryeqytetin francez me homologun e tij, Bernar Kushner. Bëhet e ditur se vizita në Paris, sikurse edhe në Bruksel e Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.318Z

Hyseni: Protestë e dështuar

Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, ka deklaruar se organizatorët e protestës së djeshme kanë dështuar me organizimin e saj. Policia e Kosovës me kohë ka ndërmarrë të gjitha veprimet e duhura, ka cilësuar ministri Hyseni. "Organizatorët kanë dështuar në organizimin e pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.561Z

Hyseni: Jam i barabartë

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Skënder Hyseni, është shprehuri i bindur se në takimin e nivelit të lartë BE - Ballkani Perëndimor do të trajtohet njësoj sikur kolegët e tij. Presidenca spanjolle e Bashkimit Europian, njëra nga organizatoret e Takimit të Sarajevë, ka dërguar një fte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.546Z

Hyseni vizitonHaradinajn në Hagë

PRISHTINë- Ministri i Punëve të Jashtme së Kosovës, Skender Hyseni, ka vizituar sot kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në Qendrën e Paraburgimit në Scheveningen. Me këtë rast, Ministri Hyseni ka ofruar solidaritetin dhe mbështetjen e plotë për Haradina

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama