Rezultate te kerkimit per termin: +Ideja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.806Z

Amanda Seyfried frike nga meshkujt

Amanda Seyfried ka treguar se ka marrë një edukim shumë strikt nga familja dhe për këtë arsye gjithmonë është ndjerë nervoze ndaj meshkujve. “Jam rritur në një fshat që ishte shumë i mbyllur dhe të flisje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.708Z

Milan, ide e çmendur: Del Piero

Milano, 5 nëntor NOA - Është ndryshuar strategjia. Fushata e blerjeve për forcimin e ekipit të Milanit gjatë merakos së janarit pritej të vinte në mesfushë duke parë dëmtimet e Flamini në fillim dhe më pas të Gattuso. Emri qarkullonte prej sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.401Z

Nga forumi në film

Studioja filmike Warner Bros ka blerë idenë për film të cilën në një forum të web-faqes reddit.com e kishe vendosur një shfrytëzues anonim. Një shfrytëzues i kësaj faqeje të internetit kishte shtruar në një forum pyetjen hipotetike: Çka do të ndodhte nëse marinsat amerikanë do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.436Z

Nje banke per te varferit

Nje banke per te varferit E marte 22 Janar 2013 1701 Nje banke per te varferitTre dekada me pare ai ngriti ne Bangladesh banken e te varferve Fituesi i cmimit Nobel per idene e biznesit social Muhamad Yunus ka sjelle ne Shqiperi eksperiencen e tij ne kthimin e njerezve te papune ne punedhenes te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.648Z

Cifti qe jeton prej 30 vitesh nen shkemb

pp p styletext-align justifyPer shume njerez ideja per te jetuar nen shkemb mund te duket si shaka Por per nje cift meksikanesh kane ndertuar nje kasolle poshte nje gruri rreth 40 metra katrorep p styletext-align justifyAta kane jetuar ne kete shtepi ne 30 vitet e funditp p styletext-align justif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.054Z

Referendumi, hipokrizi e Berishës. Ja kushtet tona

TIRANË- Hipokrizi të Berishës e ka quajtur deputeti socialist, Fatmir Xhafaj, deklaratën e kryeministrit për referendum popullor lidhur me cështjen për heqjen e imunitetit. Në një konferencë për shtyp nga selia e PS-së, Xhafaj deklaroi se në këtë mënyrë kryeministri fyen sërish shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.560Z

Pas Britanisë edhe Franca artikulon një skenar për dalje nga BE

Rreziku i një skenari francez të ngjashëm me atë britanik është artikuluar edhe nga favoriti për presidencën franceze, Emmanuel Macron. Ideja e Frexit-it është hedhur me kohë nga rivalja e tij, liderja e ekstremit të djathtë, Marine le Pen, por tani edhe vetë kandidati i qendrës, një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama