Rezultate te kerkimit per termin: +Ilir +Meta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.817Z

Përse hesht Ilir Meta për SHISH?

Nga Mero Baze   Lëvizja Socialiste për Integrim ka heshtur për marrjen e Shërbimit Informativ nga Sali Berisha. Duke qenë pjesë e koalicionit qeveritar, do të ishte normale ta mbështeste, por duke parë historinë e mëparshme të qëndrimeve të saj ndaj SHISH, do të is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.251Z

Presidenti socialist Ilir Meta

Nga Skënder Minxhozi Zgjedhjet e vitit të ardhshëm do të shoqërohen nga një tjetër takim i rëndësishëm politik, i cili e bën verën e 2017, një moment të veçantë për nga profili institucional e politik. Zgjedhja e kreut të shtetit do të përkojë me atmosferën e votimeve parlament

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.644Z

Ilir Meta Mbeshtes heqjen e imunitetit

Propozimi i presidentit Topi per heqjen e imunitetit te zyrtareve te perfolur per korrupsion nuk e ka lene indiferent kreun e LSI-se Ilir Meta. Ai ka mbeshtetur kete iniciative por nuk ka ngurruar te rreshtohet ne mbrojtje te ministres Majlinda Bregu. Mendoj se zonja Bregu ka bere nje pune m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.851Z

Ilir Meta, lamtumirë Skraparit

Në zgjedhjet e 2009-ës, kryetari i LSI-së, Ilir Meta do të lërë Skraparin për Tiranën. Beteja e vështirë politike jo vetëm me PD-në, por edhe me PS-në e kanë bindur kryetarin e kësaj partie që të heqë dorë nga zona e tij elektorale të cilën e mban për 16 vjet dhe të kandidojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.387Z

FOTO LAJM/ Ilir Meta ia merr valles

Kryeparlamentari Ilir Meta ia ka marrë një valleje. Ai ka kërcyer një valle shqiptare bashkë me homologun kroat, Josip Leko, gjatë një darke të shtruar për kryeparlamentarët që kanë marrë pjesë në Asamblenë Parlamentare të Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEEC

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.084Z

Ilir Meta pret Ramush Haradinajn

0 Biseda mes kryetarit te Kuvendit Ilir Meta dhe kryetari te Aleances per Ardhmerine e Kosoves Ramush Ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Ilir Meta shtron iftar

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta shtroi një darkë iftari me rastin e muajit të Ramazanit, ku të ftuar ishin përfaqësues nga të gjitha komunitetet fetare të vendit dhe deputetë. Ilir Meta u shpreh se pavarësisht besimit dhe bindjeve politike q&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama