Rezultate te kerkimit per termin: +Imer +Selmani

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.789Z

Kryeministri Berisha takon Kryetarin e Partisë Demokracia e RE në Maqedoni zotin Imer Selmani

Kryeministri Berisha priti sot në një takim Kryetarin e Partisë Demokracia e RE në Maqedoni zotin Imer Selmani. Kryetari i Partisë Demokracia e Re në Maqedoni, z. Imer Selmani i shprehu Kryeministrit Berisha kënaqësinë e tij për lajmin shumë të mirë për shqiptarët, vendimin e KE p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.171Z

Kryeministri Berisha pret ministrin e Shëndetësisë të Maqedonisë Imer Selmani

Kryeministri Berisha priti sot në takim Ministrin e Shëndetësisë së Maqedonisë Imer Selmani.   Kryeministri Berisha dhe ministri Selmani vlerësuan marrëdhëniet shumë të mira mes dy vendeve dhe u ndalën veçanërisht në zgjerimin e bashkëpunimit midis institucioneve shënde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.604Z

Sot pasdite, Kryeministri Berisha priti zëvendëskryeministrin e Maqedonisë, zotin Imer Selmani. Kryeministri Berisha dhe zoti Selmani shprehen kenaqësinë e tyre per nivelin shume te mire te marre

Sot pasdite, Kryeministri Berisha priti zëvendëskryeministrin e Maqedonisë, zotin Imer Selmani. Kryeministri Berisha dhe zoti Selmani shprehen kenaqësinë e tyre per nivelin shume te mire te marredhenieve politike dhe bashkepunimit ne te gjitha fushat midis Shqiperise dhe Maqedonisë. Ata konfir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.800Z

Berisha-Selmani: Gjeni dialogun në Maqedoni

Qeveria shqiptare mbështet integritetin dhe stabilitetin e Maqedonisë, në interesin më të mirë të shqiptarëve dhe të të gjithë qytetarëve të Maqedonisë dhe të gjithë rajonit. Kryeministri Berisha priti dje kryetarin e Partisë Demokracia e RE në Maqedoni, zotin I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.542Z

Selmani viziton nesër Tiranën

Shkup -Kryetari i Demokracisë së Re (DR), Imer Selmani gjatë ditës së nesërme do të zhvillojë një vizitë në Tiranë, ku do të qëndrojnë për një vizitë njëditore në Shqipëri. Ai është i ftuar në tryezën e rrumbullakët të organizuar nga Forumi për Demokraci dhe Etikë në Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.321Z

Selmani: Në këto zgjedhje të fitojë demokracia

Shkup -Kandidati presidencial i Demokracisë së Re, Imer Selmani pas votimit të tij për zgjedhjet presidenciale dhe lokale në shkollën fillore në Shishovë, shprehu bindjen se në Maqedoni do të fitojë demokracia. \"Jam i bindur se do të fitojë demokracia në Maqedoni. Kemi bërë shumë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.868Z

Maqedoni,Selmani kandidat për president

Demokracia e Re ka zgjedhur kryetarin e saj, Imer Selmani, si kandidat për zgjedhjet presidenciale të 22 marsit në Maqedoni.Këshilli Qendror i kësaj partie në mbledhjen e saj ka vendosur unanimisht që Selmani të jetë kandidat në zgjedhjet presidenciale.Zëdhënësi i kësaj partie, Arjanit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama