Rezultate te kerkimit per termin: +Imer +Selmani

Total: 231
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.190Z

Shqiptarët përgjysëm, ndahet Imer Selmani

Autori i Lajmit: red.Nënkryetari i deritanishëm i PDSH-së në një intervistë për mediat, paralajmëroi themelimin e një subjekti të ri politik, i cili do të ketë edhe grupin e vet parlamentar në Parlament. Imer Slemani, tha dje zyrtarisht se tërhiqet nga të gjitha trupat partiake të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.228Z

Intervistë me z. Imer Selmani, kryetar i Partisë Demokracia e Re

Imer Selmani, Kryetar i Partisë Demokracia e Re në Maqedoni, thotë se partia e tij e sapoformuar kërkon t'i japë fund politikave grindëse mes shqiptarëve dhe të ndërtojë një klimë të re mes subjekteve të tyre politike. Partia e Zotit Selmani kohët e fundit u shkëput nga Partia Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.810Z

Maqedoni, Imer Selmani dorëhiqet pas humbjes në zgjedhje

SHKUP- Lideri i partisë ''Demokracia e re'' në Maqedoni, Imer Selmani sot dha dorëheqjen nga funksioni i kryetarit të partisë. Selmani deklaroi se dorëheqjen e ka dhënë për shkak të rezultateve të këqija në zgjedhjet e parakohshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.246Z

Intervistë me ish Nënkryetarin e PDSH-së në Maqedoni, Imer Selmani

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni Imer Selmani, i cili u largua nga kjo forcë politike opozitare për të formuar një parti të re, thotë se do të angazhohet për t'u dhënë fund përçarjeve brenda shqiptarëve në Maqedoni dhe për vendosjen e unitetit mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.977Z

Kryeministri Sali Berisha takon kryetarin e Partisë Demokracia e Re në Maqedoni, Imer Selmani

Bashkëpunimi mes forcave politike shqiptare në Maqedoni, i rëndësishëm Kryeministri Sali Berisha priti dje në një takim një delegacion të Partisë Demokracia e Re në Maqedoni, të kryesuar nga kryetari i saj, Imer Selmani. Kryeministri Berisha, pasi i uroi mirëseardhjen, shprehu kënaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.806Z

Jep dorëheqjen Imer Selmani, lideri i “Demokracisë së Re”

Lideri i Demokracisë së Re, Imer Selmani dha dorëheqjen ditën e sotme nga kreu i partisë së tij, pas rezultateve humbëse në zgjedhjet e 5 qershorit.   Ai theksoi se dorëheqja e tij është akt moral dhe se përgjegjësia për r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.177Z

Kryeministri Berisha takon Kryetarin e Partisë Demokracia e Re në Maqedoni, z. Imer Selmani  

Kryeministri Berisha priti sot në një takim një delegacion të Partisë Demokracia e RE në Maqedoni, të kryesuar nga Kryetari i saj, z. Imer Selmani.   Kryeministri Berisha, pasi i uroi mirëseardhjen, shprehu kënaqësinë për këtë takim. Kryeministri u shpreh se ndjek me vëmendje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama