Rezultate te kerkimit per termin: +Imunitetin

Total: 4410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Kuvendi i heq imunitetin Lulzim Bashs

Kuvendi i ka hequr imunitetin Ministrit Lulzim Basha duke i hapur rrugn ndjekjes s tij penale pr rrugn Durrs-Kuks. 107 vota pro dhe vetm 12 kundr shrbyen pr ti hequr imunitetin ish-Ministrit t Transporteve, pas akuzaves t ish Kryeprokurorit Theodhori Sollaku pr abuzime me tenderin e rrugs Durrs-Kuks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.801Z

Ligjvënësit sllovakë heqin imunitetin

Ligjvënësit sllovakë kanë votuar me shumicë dërrmuese për heqjen e imunitetit. Parlamenti prej 150 deputetësh ka votuar me 144 vota pro ndryshimit në Kushtetutë, ndërkohë që 6 deputetë kanë abstenuar nga votimi. Hqja e imun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.401Z

PS: Vokshi t dorzoj imunitetin

Deputetja dhe ish-këshilltarja e kryeministrit, Albana Vokshi është shënjestruar sërish nga selia rozë, këtë herë përmes nënkryetares së grupit parlamentar Vasilika Hysi, e cila ka vijuar akuzat për korrupsion, fshehje të ardhurash dhe konflikt interesi. Sipas zonjës Hysi,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.981Z

Seancë maratonë për imunitetin. Berisha: Ju e doni imunitetin se u ikën bamirësat e Topit

Kryeministri Sali Berisha e nisi fjalën e tij duke thënë se kjo seancë nuk duhet të jetë e mbushur me trillime. Më pas sulmoi deputetët e PS, duke thënë se e duan imunitetin për të ulur trarët e doganave për firmat e tyre. Ai deklaroi se me ikjen e Bamir Topit nga presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.064Z

Referendum për imunitetin, do flasin qytetarët

TIRANE- Partia Demokratike ka deklaruar sot se kushtet e PS-se per referendumin per imunitetin, duke i shtuar te tjera ceshtje jane absurde. Ne nje deklarate per mediat, zedhenesja e PD-se, Silvi Bardhi ka thene se referendumi per imunitetin do te mbahet, duke shtuar se kete radhe eshte koha te flas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.596Z

Produktet qe parandalojne meningjitin dhe forcojne imunitetin

Flet specialistja Mimoza Petani. Si ta njohim imunitetin e organizmit permes grupit te gjakut Jonida Tashi Konsumimi i sa me shume produkteve qe rrisin imunitetin e organizmit eshte keshilla kryesore qe jep specialistja e mjekesise bimore, Mimoza Petani, per te parandaluar shfaqjen e meningjitit. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.612Z

PS kërkon imunitetin e deputetes Vokshi

Partia Socialiste i krkon deputetes Albana Vokshi t dorzoj imunitetin, pasi, sipas saj, drejtsia duhet t hetoj mbi pasurimin e bashkshortit t saj. N nj deklarat pr shtyp, nnkryetarja e grupit socialist, Vasilika Hysi, akuzoi dje znj. Vokshi se ka probleme si me mosdeklarimin e pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama