Rezultate te kerkimit per termin: +Imunitetin

Total: 4410
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.596Z

Produktet qe parandalojne meningjitin dhe forcojne imunitetin

Flet specialistja Mimoza Petani. Si ta njohim imunitetin e organizmit permes grupit te gjakut Jonida Tashi Konsumimi i sa me shume produkteve qe rrisin imunitetin e organizmit eshte keshilla kryesore qe jep specialistja e mjekesise bimore, Mimoza Petani, per te parandaluar shfaqjen e meningjitit. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.612Z

PS kërkon imunitetin e deputetes Vokshi

Partia Socialiste i krkon deputetes Albana Vokshi t dorzoj imunitetin, pasi, sipas saj, drejtsia duhet t hetoj mbi pasurimin e bashkshortit t saj. N nj deklarat pr shtyp, nnkryetarja e grupit socialist, Vasilika Hysi, akuzoi dje znj. Vokshi se ka probleme si me mosdeklarimin e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.871Z

KLD i heq imunitetin gjyqtarit

Keshilli i Larte i Drejtesise e ka nisur 2010 me nje mbledhje urgjente me dyer te mbyllura, te paparashikuar per rendin e dites pas kerkeses se Prokurores se Pergjithshme Ina Rama per te shqyrtuar imunitetin e gjyqtarit te Vlores, Thoma Nika. Anetaret e KLD-se te drejtuar ne kete mbledhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.920Z

Hysi: Vokshi të dorëzojë imunitetin

Partia Socialiste ka reaguar sot pas deklaratave të deputetes së PD-së Albana Vokshi e cila e akuzonte këtë të fundit se shpif dhe trillon në lidhje me pasurinë e saj. Në një konferencë për shtyp deputetja e PS-së Vasilika Hysi theksoi se deputetja Vokshi duhet të dorëzojë imunitetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.712Z

Prokuroria i kërkon imunitetin Andis Harasanit

Autori i Lajmit: Ornela ManjaniProkuroria e Përgjithshme kërkon imunitetin e një tjetër deputeti. Kësaj here është deputeti i Partisë Socialiste, Andis Harasani, imuniteti i të cilit vihet në pikëpytje, për shkak se ka thyer rregullat duke kundërshtuar punonjësit e Gadrës në sallën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.084Z

Prokuroria kerkon imunitetin e Neranxit

Prokuroria i ka kerkuar Kuvendit qe te heqe imunitetin per deputetin Nikollaq Neranxi. Kerkesa vjen pas nje kallzimi te Drejtorise se Pergjithshme te Doganave, ku thuhet se deputeti Neranxi ka kryer kontrabande mallrash me vlere 13 milione leke. Nikollaq Neranxi, prej vitesh zoteron nje biznes qe i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.871Z

Mediu , i gatshëm për të lënë imunitetin.

    Ish- ministri i mbrojtjes Fatmir Mediu, ka bërë një hap më shumë në favor të hetimit të tragjedisë së Gërdecit. Ai ka bërë të ditur se është i gatshëm të lerë imunitetin e deputetit, në mënyrë që të hetohet si duhet nga prokuroria. " Jam i gatshëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama