Rezultate te kerkimit per termin: +Ina +Rama

Total: 5580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.883Z

Ina Rama "furtun

• TIRANE - Kryeprokurorja Ina Rama pothuajse ka "shkrir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.964Z

Ina Rama ditet e fundit

E merkure 21 Nentor 2012 1719 Ina RamaDita e fundit perpara dates kur eshte paralajmeruar firmosja e dekretit te shkarkimit nga ana e presidentit Bujar Nishani per Ina Ramen perkon dhe me datelindjen e saj. Sic vertetohet edhe nga kjo CV e publikuar ne moment kur Ina Rama mori kete detyre sot k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.255Z

Ina Rama sulmon gjyqesorin

E enjte 07 Qershor 2012 1931 Ina RamaSistemi gjyqesor ne Shqiperi po pengon luften e Prokurorise kunder korrupsionit. Akuza e forte vjen nga shefja e organit te akuzes Ina Rama gjate nje interviste per Zerin e Amerikes. Duke specifikuar rastet e gjykimit te zyrtareve te larte por pa permendu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.485Z

Ina Rama drejt Strasburgut për gjykatëse

Ish-kryeprokurorja Ina Rama, anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Sokol Berberi dhe juristi Gent Ibrahimi janë përzgjedhur si kandidatë për t'u zgjedhur gjyqtar i Shqipërisë në Gjykatën Europiane të të Drejtave të Njeriut për shkak të mbarimit të mandatit të gjyqtarit aktual. Zgjedhja d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Ina Rama: Goditje krimit

N analizn 9 mujore t Prokuroris, kryeprokurorja Ina Rama deklaroi se institucioni i Prokuroris sht nj institucion i pavarur dhe si i till, ai duhet t bazohet vetm mbi Kushtetutn dhe ligjin. Kryeprokurorja Rama, para prokurorve, iu krkoi atyre q askush t mos shptoj nga vnia prpara ligjit, ndrsa ka th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.247Z

Ina Rama: Jam OK

Kryeprokurorja tha se ndryshimet e bëra në ligjin për prokurorinë nuk e cënojnë aspak atë, pasi nuk është ndryshuar neni që kufizon imunitetin e Prokurorit të Përgjithshëm TIRANË - “Nuk ndihem e kufizuar në imunitet, pasi nuk është paraqitur një ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.454Z

PD: Ina Rama është rrugaçe

Share Ndërsa Komisioni i Ligjeve duhet të miratonte rezolutën për punën e Prokurorisë së Përgjithshme për vitin 2011, mbledhja ka degjeneruar ne akuza, sharje e fyerje për kryeprokuroren. Deputeti demokrat, Fatos Hoxha, nuk ka ngurruar ta quajë Ina Ramën një rrugaçe, duke shkaktuar r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama