Rezultate te kerkimit per termin: +Indeks

Total: 774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.963Z

Shitjet me pakicë, bie niveli me 2.2 për qind

Indeksi i volumit të shitjeve në tregtinë me pakicë në tremujorin e tretë të 2009-s arriti 175.8 për qind, kundrejt vitit bazë (2005=100). Krahasuar me të njëjtën periudhë të vitit paraardhës, indeksi i volumit të shitjeve në tregtinë me pakicë është ulur 2.2 për qind. Krahasu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.212Z

Transferimi i studimeve në Universitetin e Tiranës, dokumentet

Pr t kryer transferimin nga nj universitet privat apo nga nj universitet i huaj studenti duhet t plotsoj dosjen me dokumentacionin e nevojshm dhe ta paraqes n Rektoratin e Universitetit t Tirans. Dosja prmban krkesn e nnshkruar nga studenti pr transferim, prmbajtjen e planit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.912Z

Realizimi i një profecie, Rama: Prenk Bib Doda, princ i mirditorëve

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka promovuar kulturën dhe hsitorinë e Shqipërisë. Në profilin e tij në FB, kreu i ekzekutivit ka publikuar në foto të vjetër që e cilëson shumë prekëse të Fra Leonardo de Martinon, autor i veprës Harpa e një italo-arbëreshi, tek i tregon me ind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.724Z

Shqiptarët, katër herë më të varfër se evropianët

Emirjon Senja Shqipëria vazhdon të jetë një ndër vendet më të varfra të Europës, pavarësisht deklarimeve për rritje të lartë ekonomike përgjatë viteve të fundit. Të dhënat e publikuara rishtazi nga Instituti Europian i Statistikave (Eurostat) mbi fuqinë blerëse të qytetarëve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.864Z

Përfundon gara për indeks të UP-së

Universiteti i Prishtinës, “Hasan Prishtina” ka mbajtur provimet pranuese për afatin e parë për pranimin e studentëve në vitin e akademik 2013/ 2014, në të gjitha fakultetet për departamentet përkatëse, ku për 11. 932 indeksa ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.543Z

Meksikë, zyrtari filmohet duke bërë seks në zyrë, jep dorëheqje -VIDEO

MEKSIKË-Një zyrtar në Meksikë u detyrua që të japë dorëheqje pasi kamera e një kompjuteri e regjistroi duke bërë seks në zyrë. Carlos Caamal Reyes, 47 vjeç, kreu i Departamentit të Mbrojtjes Civile në shtetin Campeche, u tha punonjësve se ishte në një takim të rëndësishëm dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.487Z

Meksikë, zyrtari filmohet duke bërë seks në zyrë, jep dorëheqje

MEKSIKË-Një zyrtar në Meksikë u detyrua që të japë dorëheqje pasi kamera e një kompjuteri e regjistroi duke bërë seks në zyrë. Carlos Caamal Reyes, 47 vjeç, kreu i Departamentit të Mbrojtjes Civile në shtetin Campeche, u tha punonjësve se ishte në një takim të rëndësishëm dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama