Rezultate te kerkimit per termin: +Indeksin

Meta: total 1000 / total_found 1421 / time 0.000 / keyword[0] indeksin / docs[0] 1421 / hits[0] 1832 /
Berisha: Vendet e PS ne Kuvend s'do mbeten bosh
  • 2009-12-30

Berisha: Vendet e PS ne Kuvend s'do mbeten bosh

Zoti Kryeminister, ne konferencen per shtypi ju bete nje permbledhje te 100 diteve te para te mandatit tuaj te dyte qeverises, e cila ne te vertete ishte dhe nje analize e ketij vitit, nje vit i rendesishem per Shqiperine, me ngjarje te rendesishme si anetaresimi ne NATO, nje moment historik, ecuria

No Pic available
  • 2009-12-30

Sali Berisha:Nuk shkelim Kushtetutën për mandatet e PS-së

Në një intervistë për “Zërin e Amerikës”, Kryeministri Sali Berisha foli mbi zhvillimet kryesore të vitit 2009. Në këtë intervistë kreu i qeverisë foli për 100-ditëshin e parë të qeverisë, reformat, si dhe situatën politike. Duke u ndalur tek bojkoti i opozitës, kreu i qeveris

No Pic available
  • 2009-12-30

Intervistë me kryeministrin Sali Berisha

Zëri Amerikës: Zoti Kryeministër, së pari ju falenderoj për këtë intervistë në fund të këtij viti. Ndoqa një konferencë shtypi tuajën, ku bëtë një përmbledhje të 100 ditëve të para të mandatit tuaj të dytë qeverisës, e cila në të vërtetë ishte dhe një analizë e këtij

Kryeministri Sali Berisha flet për “Zërin e Amerikës”
  • 2009-12-30

Kryeministri Sali Berisha flet për “Zërin e Amerikës”

“Bojkoti i Edi Ramës nuk ka asnjë mbështetje nga ndërkombëtarët dhe piramida socialiste”“Mandatet e deputetëve socialistë do të zëvendësohen, parlamenti s’mund të mbetet bosh”Kryeministri Sali Berisha i jep edhe një herë përgjigje pretendimeve të opozit

No Pic available
  • 2009-12-27

Lukashenko dhe ambicia e tij teknologjike për Bjellorusinë

Aleksandër Lukashenko është konsideruar vazhdimisht si diktatori i fundit në Europë. Megjithatë, krejt papritur duket se ai ka ndërmarrë së fundi një sërë masash për të liberalizuar Bjellorusinë. Kryesisht bëhet fjalë për ekonominë e vendit dhe planin për ta shndërruar atë në

No Pic available
  • 2009-12-24

Ambasadori holandez: Me korrupsionin në Shqipëri po konfrontohem dhe vetë Nga Eni Vasili, ALSATAmbasadori i Holandës, Henk van den Dool, flet në emisionin “Studio e Hapur” në ALSAT në lidhje me krizën politike në vend. Ai bën thirrje për zgjidhje sa

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Ambasadori holandez: Me korrupsionin në Shqipëri po konfrontohem dhe vetë Nga Eni Vasili, ALSATAmbasadori i Holandës, Henk van den Dool, flet në emisionin “Studio e Hapur” në ALSAT në lidhje me