Rezultate te kerkimit per termin: +Indi

Total: 4107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.586Z

Zjarr në fabrikën e fishekzjarrëve në Indi, 20 të vdekur

Lajmi bëhet i ditur nga burime policore të cituara nga media vendase, ndërkohë që raportet thonë se numri i viktimave mund të rritet nga moment në moment.Incidenti ndodhi ë qytetin e Sivakasit, i cili përbën qendrën e industrisë së fishekzjarrëve në Indi.Qyteti ka mijëra fabrika dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.272Z

Indi, konsumojnë ushqimin e shkollës, vdesin 20 fëmijë

Të paktën 20 fëmijë kanë vdekur në Indi pasi konsumuan ushqimin e ofruar nga shkolla, ngjarje qe ka nxitur protesta nga banoret me shtetin Bihar. Ngjarja ka ndodhur në një shkollë fillore në një fshat të varfër, rreth 100 kilometra lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.365Z

Indi, një vajzë e përdhunuar vritet në gjykatë

INDI-Një vajzë 25 vjeçare u qëllua për vdekje në një gjykatë indiane teksa po jepte dëshminë e saj ndaj një mashkulli që e kishte përdhunuar vite më parë. Vajza e cila prej dy vjetësh luftonte me drejtësin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.315Z

Indi opozitari Modi kryeminister i ardhshem

Nacionalisti hindu, Narendra Modi, pritet të emërohet kryeministër i ardhshëm i Indisë, pas rezultateve të 4 prej sondazheve më madhore për zgjedhjet, të bëra të ditura të hënën, teksa partia e tij opozitare dhe aleatët e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.885Z

Indi, vajzat sërish viktima të dhunës, 19-vjeçarja gjendet e varur në pemë

Një 19 vjeçare është gjetur e varur në një pemë ne një fshat në veri të Indisë, rasti i tretë ky brenda pak javësh në shtetin e Uttar Pradesh. Trupi i saj është gjetur disa orë pasi kishte ndërruar jetë ndërsa familja e saj e kishte denoncuar më herët zhdukjen e vajzës. Trupi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.158Z

Indi dhunohen e hidhen ne pus 3 motra te moshes 11 9 dhe 6 vjec

Një tjetër ngjarje e rëndë trondit Indinë, pa u harruar mirë ajo e dhunimit brutal të një vajze fundvitin e kaluar. Tre motra, të moshave 11, 9 dhe 6 vjeçare janë dhunuar dhe më pas vrarë në shtetin Maharashtra. Trupat e tyre j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.384Z

Indi, besimtarët hindu në lum për të larë mëkatet

INDI- Mijëra besimtarë hindu bashkë me fëmijët e sendet e tyre më të shtrenjtë u krodhën në ujërat e lumit Ganxhe për të larë mëkatet në ditën e eklipsit diellor, duke përmbushur kështu një ritual të rëndësishëm që është pjesë e Kumbh Mela. Një numër i madh policësh me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama