Rezultate te kerkimit per termin: +Indi

Total: 4107
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.606Z

Indi: Më shumë se 10 milionë njerëz pa ujë (Video)

Më shumë se 10 milion njerëz në kryeqytetin e Indisë kanë mbetur pa ujë, pavarësisht asaj që ushtria e rifitojë kontrollin e burimit kryesor të ujit pas protestave, thonë zyrtarët, raporton BBC. Keshav Chandra, kreu i bordit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.654Z

E frikshme/ Shikoni si u rrëzua ura në Indi, deri tani 23 të vdekur

Bilanci i viktimave në qytetin e Kolkatës në Indi ka arritur në 23 pas shembjes së një ure e cila ishte në ndërtim e sipër. Autoritetet druhen se kjo shifër mund të rritet edhe më tej pasi mbi dhjetëra persona dyshohet se kanë mbetur të bllokuar në rrënojat e strukturës. Duke gjyku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.353Z

Indi, shpërthen dhuna pas dënimit të gurusë të akuzuar për dhunim, 30 të vdekur

Së paku 30 vetë janë vrarë dhe më tepër se 200 të tjerë janë lënduar, gjatë një rrëmuje të sotme të mbështetësve të një guruje shpirtëror në Indi, i cili është dënuar për dhunimin e dy mbështetëseve të tij. Më se 100 mijë përkrahës të liderit shpirtëror, Gurmeet Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.993Z

Indi, leopardi i uritur hyn në shtëpi, plagos 4 persona

INDI- Një leopard i rritur ka plagosur katër persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë.   Leopardi i uritur është futur në një banesë në qytetin Indian Guëahati në kërkim të ushqimit dhe &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.665Z

Lind foshnja e rrallë në Indi, duket si një gjymtyrë e vetme |FOTO

Transmetuar më 02.05.2016 - 16:43 Një fëmijë në Indi ka lënë me gojë hapur mjekët, pasi ka lindur me një sëmundje të rrallë të njohur si "sindromi Mermaid." Fatkeqësisht foshnja, këmbët e së cilës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.503Z

Papastërtia në Indi, kryeministri fushatë 5-vjecare për pastrim

INDI-Kryeminisitri i Indisë, Narendra Modi, ka nisur një fushatë shtetërore për rritjen e vetëndërgjegjësimit për mbajtjen e pastërtisë. Modi, e ka prezantuar fushatën në një prej rrugëve më të varfëra në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.082Z

Indi, murgesha përdhunohet për 1 javë nga një grup djemsh

INDI – India është tronditur sërish nga përdhunimi i dhunshëm i femrave. Kësaj herë viktimë e një grupi meshkujsh ka rënë një murgeshë 28-vjeçare, e cila është përdhunuar për një javë me radh&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama