Rezultate te kerkimit per termin: +Industri

Total: 3485
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.806Z

Cannon Gjakmarrja u be industri

Ambasadori i Britanisë së Madhe në vendin tonë, Nicholas Cannon theksoi se në Shqipëri është zhvilluar ajo që ai e quajti industri me gjakmarrjen, një biznes, që sipas tij ka krijuar një imazh të dhunshëm të vendit në Eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.592Z

Lojërat e fatit, Ahmetaj: Më 1 janar nuk do ekzistojë më kjo industri

Ministri i Financave Arben Ahmetaj ka përsëritur edhe një herë se në datën 31 dhjetor të këtij viti, nuk do të punojë apo funksionojë asnjë kazino elektronike, sallat e bingove, sallat e basteve sportive përfshirë edhe ato online. Pak para miratimit të këtij ligji në Parlament për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.436Z

Ronaldo industri prej 67 mln Eurosh ne vit

Cristiano Ronaldo eshte idhull i miliona fansave 3 here fitues i Topit te Arte agjenti i tij Jorge Mendez betohet se me te mire as nuk kemi pare dhe as do te shohim ne boten e futbollit eshte i dashuri i Irina Shayk por mbi te gjitha eshte nje industri prej 67 milione eurosh ne vitbr br Pak kohe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.677Z

Rama me fasonët në Vlorë, paketa e re 42 masa mbështetëse për këtë industri

Gjatë vizitës sot në Vlorë, Kryeministri Edi Rama vizitoi një tjetër biznes fason në Nartë, linjë e prodhimit të këpucëve. Nga drejtuesit e saj, Kryeministri u informua se pas investimeve të kryera, Alba shoes, që aktualisht vetëm në qytetin e Vlorës ka të punësuar 700 vetë, ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.283Z

Görmez: Islamofobia po kthehet në industri në vendet e Perëndimit

Tiranë- Në një kohë kur në botë flitet përherë e më shumë me terma të islamofobisë, kreu i Komunitetit Mysliman të Turqisë, studiuesi Mehmet Görmez nga Tirana akuzon shtetet e Perëndimit për ngritjen e një industrie islamofobike. Këto deklarata Profesor Görmez i bëri në nisjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.578Z

Humbja e peshës kthehetnë një industri fitimprurëse

Industria e modës tashmë përcakton parametrat e paraqitjes së adoleshenteve dhe jo vetëm, edhe në jetën e përditshme. Pavarësisht krizës ekonomike, humbja e peshës është kthyer në një industri, ku revistat rozë shesin nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.380Z

Berisha-Manganeli Skafet industri e mafies moratoriumi do te vazhdoje Madhesia e germave Gazeta Standard 10/09/2010 100500

Italia dhe Shqiperia po punojne bashkerisht me skuadra te perbashketa ne luften kunder kriminalitetit pasi i konsiderojne skafet si industri te mafies dhe nisur nga kjo qeveria shqiptare nuk do te nderprese moratoriumin. Kryeministri Berisha priti dje drejtorin e Pergjithshem te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama