Rezultate te kerkimit per termin: +Instagram

Total: 9226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.305Z

Miley serish lakuriq ne Instagram

0 mendurite e vajzes se keqe Miley duket se nuk kane fund Ajo ka postuar dy dite me pare foto topless ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.509Z

Instagram tani më i madh se Twitter

Instagram ka pohuar për Newsbeat se e ka potencialin që "ta ndryshojë botën" pasi njoftoi se e ka tejkaluar Twitter me 300 milionë përdorues. Kryeshefi ekzekutiv i kompanisë e përshkroi momentin historik si emocionues dhe tha se kompania do të vazhdojë të rritet. Twitter pohon se i ka 28

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.015Z

Fotot me te famshme ne Instagram

0 brbr brbrInstagrami tashme eshte kthyer nje nder rrjetet sociale me te famshme per publikimin e fotove

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.064Z

Instagram ndryshon logo

Para se të tmerroheni nga ndryshimi i fundit i Instagram këtë mëngjes, merrni frymë dhe qetësohuni. Shumë prej nesh nuk i përballojnë mirë ndryshimet, por duhet të dini se çdo gjë tjetër në rrjetin social është ashtu siç ka qënë. Thjesht jeni duke klikuar një ikonë më të zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.962Z

FOTO/ Edhe Augilera me nudo në Instagram

Christina  Aguilera ka postuar një foto të pazakontë në Instagram. Ajo shfaqet gjysmë nudo. Këngëtarja e postoi këtë foto duke shkruar se dëshironte të ndante diçka intime me fansat e saj. Siç duket edhe 34 vjeçarja po ndjek trendin e kolegeve të saj, të cilat i ushqejnë fansat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.100Z

Justin Bieber kurre me ne Instagram

var fbShare url httpvizionplusaljustin-bieber-kurre-me-ne-instagramsize smallbrbrNese prisni qe Justin Bieber te rikthehet ne Instagram atehere me vjen shume keq por do te zhgenjeheni Gjate koncertit te tij diten e marte ai pyeti Beliebers e shumte ne audience nese duhet te rikthehej ne kete aplika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.888Z

Rita Ora: Mamaja ma kontrollon Instagram-in

Rita Ora ka probleme serioze me të ëmën. Ajo e ndjek kudo. Kështu, Rita nuk mundet të jetë e lirë nga kujdesi i nënës madje as në rrjetet sociale si në Twitter dhe në Instagram. Ajo ia kontrollon çdo postim, shkruan Daily Star, duke cituar këngëtaren. Ajo mendon se duke më kontrol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama