Rezultate te kerkimit per termin: +Instagram

Total: 9226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.100Z

Justin Bieber kurre me ne Instagram

var fbShare url httpvizionplusaljustin-bieber-kurre-me-ne-instagramsize smallbrbrNese prisni qe Justin Bieber te rikthehet ne Instagram atehere me vjen shume keq por do te zhgenjeheni Gjate koncertit te tij diten e marte ai pyeti Beliebers e shumte ne audience nese duhet te rikthehej ne kete aplika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.888Z

Rita Ora: Mamaja ma kontrollon Instagram-in

Rita Ora ka probleme serioze me të ëmën. Ajo e ndjek kudo. Kështu, Rita nuk mundet të jetë e lirë nga kujdesi i nënës madje as në rrjetet sociale si në Twitter dhe në Instagram. Ajo ia kontrollon çdo postim, shkruan Daily Star, duke cituar këngëtaren. Ajo mendon se duke më kontrol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.263Z

Gabimet që nuk duhet ti bëni kurrë në Instagram

Teknologji – Instagram-i, një nga rrjetet sociale me rritjen më të shpejtë, është bërë një platformë e rëndësishme për individët dhe bizneset që kërkojnë të njihen ndërkombëtarisht duke tërhequr vëmendjen përmes imazheve Rreth 1.2 miliardë pëlqime bëhen çdo di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.553Z

Elvana Gjata tërbon fansat në Instagram

  Elvana Gjata është një këngëtare shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi Elvana ka postuar në rrjetet sociale foto ku shfaqet e veshur, e gjitha me të kuqe. Në foto ajo shfaqet me një model flokësh trendi ku tregon dhe një tualet të lehtë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.977Z

Rreziqet nga Instagram dhe platformat e tjera

Instagram është aplikacioni më i dëmshëm për shëndetin mendor të të rinjve, i ndjekur nga afër nga Snapchat. Ky është konkluzioni i një raporti të Shoqërisë mbretërore për Shëndetin Publik (RSPH) në Britaninë e Madhe, që ka studiuar rreth 1.500 të rinj të moshës nga 14 deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.855Z

Si do të komentoheshin ngjarjet historike në Instagram (FOTO)

Çfarë do të ndodhte nëse ngjarjet më të mëdha të historisë botërore do të ishin regjistruar përmes shërbimit Instagram? Kjo i ka nxitur artistët Gusto NYC dhe Gavin Alaoen që të krijojnë një faqe të tyren, të quajtur Histagrams. Rezultati? Shumë humor!/ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.504Z

FOTOT/ Shqiptari më i famshëm në Instagram, por

Fatmir Sufa tërhoqi mjaft vëmendjen me numrin e ndjekësve të tij në Instagram, por duket se e gjitha është false. Një person shkruajti për Jeta Osh Qef se ekziston një aplikacion që shton në mënyrë fiktive fansat dhe Fatmir Sufa e ka përdorur për të arritur shifrën e 1 milionëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama