Rezultate te kerkimit per termin: +Instragram

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.984Z

Vildane Zeneli vjen me një “belfie” (Foto)

Modelja e njohur Vildane Zeneli ka postuar një foto në profilin e saj në Instragram, e cila fokusohet tek të pasmet e saj.Modelja herë pas here poston fotot e tilla për të treguar linjat e saj mjaft të kuruara dhe provokuese. Mesa duket në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.009Z

Tuna prezanton vëllain e saj

Tuna ka prezantuar fansave vëllain e saj në një foto të publikuar në Instragram. Këngëtarja bukuroshe që po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Getoar “MMV”, është shfaqur në këtë foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.038Z

Si e “shkund” Nora

Këngëtarja Nora Istrefi mbrëmë ka qenë e pranishme në njërin nga klubet e natës në Tiranë ku ka performuar para fansave të saj. Para se ajo të dilte para fansave, në prapaskenë ka shfrytëzuar minutat e fundit për tu n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.766Z

Kë po e lëpin Morena Taraku? (Foto)

Morena Taraku njihet për fotografitë provokative të cilat gjithmonë janë komentuar e shëndrruar në lajme kryesore në ballinat e ndryshme të mediave rozë. Edhe kësaj here, ajo ka postuar një të tillë në Instragram. AdPlatformZ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.916Z

Blerim Destani duke u kujdesur për pulat!

Aktori shqiptar nga Tetova, Blerim Destani së fundmi ka postuar një foto ku shihet duke qëndruar pranë pulave. Ndryshe nga kolegët e tij të cilët kujdesen për qen e mace, aktori tetovar ka vendosur që kohën e lirë ta kalojë duke u kujdesur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.470Z

Dafina: E bëj sipas mënyrës sime

Seksi dhe e famshme. Këngëtarja Dafina Zeqiri momentalisht është në kulmin e famës së saj, dhe këto ditë po i shijon në maksimum. Ajo vazhdimisht mban të informuar fansat e saj me me të rejat por edhe përkujdeset që ti dhuroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.968Z

Dalina Buzi sulmon Alketa Vejsiun (Foto)

Gazetarja Dalina Buzi ka sulmuar prezantuesen dhe këngëtaren Alketa Vejsiu. Në një postim në Instragram, Buzi shkruan se Vejsiu i ka kopjuar portalin Anabel.al, duke krijuar Revistaclass.al, ndërsa shton se po bën një strategji idiote dhe të pasuksseshme.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama