Rezultate te kerkimit per termin: +Instragram

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.009Z

Tuna prezanton vëllain e saj

Tuna ka prezantuar fansave vëllain e saj në një foto të publikuar në Instragram. Këngëtarja bukuroshe që po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Getoar “MMV”, është shfaqur në këtë foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.038Z

Si e “shkund” Nora

Këngëtarja Nora Istrefi mbrëmë ka qenë e pranishme në njërin nga klubet e natës në Tiranë ku ka performuar para fansave të saj. Para se ajo të dilte para fansave, në prapaskenë ka shfrytëzuar minutat e fundit për tu n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.766Z

Kë po e lëpin Morena Taraku? (Foto)

Morena Taraku njihet për fotografitë provokative të cilat gjithmonë janë komentuar e shëndrruar në lajme kryesore në ballinat e ndryshme të mediave rozë. Edhe kësaj here, ajo ka postuar një të tillë në Instragram. AdPlatformZ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.916Z

Blerim Destani duke u kujdesur për pulat!

Aktori shqiptar nga Tetova, Blerim Destani së fundmi ka postuar një foto ku shihet duke qëndruar pranë pulave. Ndryshe nga kolegët e tij të cilët kujdesen për qen e mace, aktori tetovar ka vendosur që kohën e lirë ta kalojë duke u kujdesur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.470Z

Dafina: E bëj sipas mënyrës sime

Seksi dhe e famshme. Këngëtarja Dafina Zeqiri momentalisht është në kulmin e famës së saj, dhe këto ditë po i shijon në maksimum. Ajo vazhdimisht mban të informuar fansat e saj me me të rejat por edhe përkujdeset që ti dhuroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.968Z

Dalina Buzi sulmon Alketa Vejsiun (Foto)

Gazetarja Dalina Buzi ka sulmuar prezantuesen dhe këngëtaren Alketa Vejsiu. Në një postim në Instragram, Buzi shkruan se Vejsiu i ka kopjuar portalin Anabel.al, duke krijuar Revistaclass.al, ndërsa shton se po bën një strategji idiote dhe të pasuksseshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.931Z

Ja kë e puthë Eni Koci (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koci, vazhdon të deklarohet si një vajzë “single”. Madje, sikurse edhe shumë fytyra të njohura, edhe Eni, nuk dëshiron të flasë shumë për jeten e saj private. E derisa, thotë se ësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama