Rezultate te kerkimit per termin: +Instragram

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.916Z

Blerim Destani duke u kujdesur për pulat!

Aktori shqiptar nga Tetova, Blerim Destani së fundmi ka postuar një foto ku shihet duke qëndruar pranë pulave. Ndryshe nga kolegët e tij të cilët kujdesen për qen e mace, aktori tetovar ka vendosur që kohën e lirë ta kalojë duke u kujdesur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.470Z

Dafina: E bëj sipas mënyrës sime

Seksi dhe e famshme. Këngëtarja Dafina Zeqiri momentalisht është në kulmin e famës së saj, dhe këto ditë po i shijon në maksimum. Ajo vazhdimisht mban të informuar fansat e saj me me të rejat por edhe përkujdeset që ti dhuroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.968Z

Dalina Buzi sulmon Alketa Vejsiun (Foto)

Gazetarja Dalina Buzi ka sulmuar prezantuesen dhe këngëtaren Alketa Vejsiu. Në një postim në Instragram, Buzi shkruan se Vejsiu i ka kopjuar portalin Anabel.al, duke krijuar Revistaclass.al, ndërsa shton se po bën një strategji idiote dhe të pasuksseshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.931Z

Ja kë e puthë Eni Koci (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koci, vazhdon të deklarohet si një vajzë “single”. Madje, sikurse edhe shumë fytyra të njohura, edhe Eni, nuk dëshiron të flasë shumë për jeten e saj private. E derisa, thotë se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.321Z

Vrimë në qiell? Por cfarë është, UFO?- FOTO

KALIFORNI-Një vrimë në qiellin kalifornian ka zgjuar dyshime të forta për ekzistencën e UFO-ve. Misteri se çfarë e ka shkaktuar atë të çarë në qiell në Kaliforninë e Veriut ka krijuar një debat në rrjete sociale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.347Z

Publikohet traileri i 822050 shades of Grey8221

0 brbr brbrFilmi i shumepritur nga femrat dhe jo vetem 822050 hijet e Greit8221 me ne fund eshte gati brb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.478Z

Jonida Maliqi e ka edhe nënën me stil (Foto)

Këngëtarja shqiptare e cila vlerësohet lart për stilin e veshjes së saj, Jonida Maliqi, e ka prezantuar edhe nënën e saj. Nëna e këngëtares e ka ditëlindjen ndërkaq Jonida e ka uruar me këtë rast në rrjetin social Instragram,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama