Rezultate te kerkimit per termin: +Integrimit +Majlinda +Bregu

Total: 3137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.217Z

Majlinda Bregu thirrje opozitës të votojë ligjet e integrimit

17-10-2012 / Gazeta 55 Ministrja e Integrimit raporton në Komisionin parlamentar të Integrimit lidhur me progres raportin e Komisionit Evropian për Shqipërinë. Gramoz Ruçi asnjë sinjal optimist për miratimin e tre detyrimeveMinistrja e Integrimit, Majl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.107Z

Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu padit per shpifje Edi Ramen

01-10-2010 / Gazeta 55 Bregu mohon akuzat e opozites se e motra e saj ka bere biznes me kreun e organizates kriminale Albino Prudentino duke nenvizuar se ajo ka nje biznes me Anxhelo Prudentinon i cili nuk ka as edhe nje precedent penalMinistria e Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar pas dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.946Z

Ish - ministrja e Integrimit Majlinda Bregu leter Klajda Gjoshes

Ish - ministrja e Integrimit Majlinda Bregu do të organizonte një ceremoni për dorëzimin e detyrës, por për shkak të udhëtimit drejt Brukselit të ministres Klajda Gjosha, i ka lënë një letër krahas dosjeve të punës. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.822Z

Majlinda Bregu thumbon Grida Dumën

Debati i djeshëm mes Grida Dumës dhe Henri Çilit, është shoqëruar me komente dhe ironi të shumta. Kjo, për shkakun se Duma konsiderohet si një politikane që është sponsorizuar pikërisht nga Çili. Por dje ata kanë qenë kundërshtarë, pasi Çili mbronte Ramën, ndërsa Duma e sulmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.738Z

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, raport në mbledhje qeverie për ecurinë e procesit

Përfundon përkthimi i pjesës dërrmuese të pyetësorit të KEçdo mbledhje qeverie tani e tutje do të hapet me raportimin e ministres së Integrimit, Majlinda Bregu për ecurinë e plotësimit të dokumentit të Pyetësorit të Bashkimit Evropian. Një fakt të tillë e ka bërë me dije edhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.317Z

Majlinda Bregu fshehu raportet e BE-së

Punonjësit e administratës së ministrisë së Integrimit, u kanë dërguar një letër deputetëve socialistë të Kuvendit, ku akuzojnë ministren e Integrimit, Majlinda Bregu, për fshehje të raporteve të ekspertëve të BE-së lidhur me inspektimet në terren dhe të dikasterit të saj në l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.173Z

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu: Vullneti për dialog mungon nga ana e socialistëve

Kërkesa e përsëritur e faktorit ndërkombëtar për një dialog mes maxhorancës dhe opozitës, nuk ndryshon aspak pozicionet e dy partive të mëdha PD dhe PS. Një ditë pas deklaratës së ministrit të Jashtëm të Suesdisë Carl Bildt për nevojen e dialogut, ministrja e Integrimit Majlinda

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama